"Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы № 20/3-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 30/20-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қаңтарда № 3649 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 7/2-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 06.09.2023 № 7/2-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 09 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19 - 1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы №1370 қаулысымен бекітілген коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларының 2 тармағына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы № 20/3-V "Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлерi мемлекеттiк тiркеуiнiң Тiзiлiмiнде № 3084 тiркелген, 2013 жылғы 06 желтоқсандағы № 49 "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, аталған шешіммен бекітілген:
тоғызыншы жол келесі редакцияда жазылсын:
"9. Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелері – 1 отырғызу орны – 1,996";
он сегізінші жол келесі редакцияда жазылсын:
"18. Азық-түлік тауарларының көтерме базалары, қоймалары – жалпы алаңы 1м2 – 0,7";
он тоғызыншы жол келесі редакцияда жазылсын:
"19. Өнеркәсіптік тауарлардың көтерме базалары, қоймалары – жалпы алаңы 1 м2 – 0,48";
Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларына ескертпе алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.СТРЕБКОВ
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 17 октября 2013 года № 20/3-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2014 года № 30/20-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2015 года № 3649. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2023 года № 7/2-VIII
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.09.2023 № 7/2-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 09 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 17 октября 2013 года № 20/3-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3084, опубликовано в газете "Лениногорская правда" № 49 от 06 декабря 2013 года) следующие изменения:
в нормах образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру, утвержденных указанным решением:
в строку девять внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строку восемнадцать внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строку девятнадцать внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
примечание к нормам образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В.СТРЕБКОВ
Секретарь городского маслихата И.ПАНЧЕНКО