Глубокое ауданы бойынша 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 1150 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 шілдеде № 3407 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 07.09.2016 № 301 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 - бабының 4 - тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Глубокое ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданы әкімінің
міндетін атқарушы А.П. Брагинец
Глубокое ауданы әкімдігінің
2014 жылғы " 30 " маусым
№ 1150 қаулысына
қосымша
Глубокое ауданы бойынша 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен
оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Бір айда бір тәрбиеленушінің жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адам
Бір айда ата-аналар ақы төлемінің мөлшері, теңге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Глубоковскому району на 2014 год
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 июня 2014 года № 1150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июля 2014 года № 3407. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 7 сентября 2016 года № 301
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 07.09.2016 № 301.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Глубоковскому району на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Глубоковского района А.П. Брагинец
Приложение
к постановлению Глубоковского
районного акимата
от " 30 " июня 2014 года № 1150
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской
платы по Глубоковскому району на 2014 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Размер родительской платы в месяц, тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры