Зырян ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 3/3-V "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы N 28/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 сәуірде N 3218 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 22 қаңтардағы N 37/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.01.2015 N 37/2-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңның 1-бабы 37-тармағының 1).тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15).тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1997.жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 1303 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесін бекiту туралы" 2009 жылғы 30.желтоқсандағы № 2314 және "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке қою қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 26 маусымдағы № 856 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 3/3-V шешімге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №.5-12-140 тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырдағы "Көктас таңы" және "Пульс! Зыряновска" №.21 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы";
шешімнің және қосымшаның мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтіні бойынша "Ережесі", "Ереже", "Ережеде" деген сөздер тиісінше "Қағидасы", "Қағида", "Қағидада" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасында:

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 10 апреля 2012 года № 3/3-V "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 28 февраля 2014 года N 28/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 апреля 2014 года N 3218. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22 января 2015 года N 37/2-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.01.2015 N 37/2-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом.1) пункта 37 статьи.1 Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", подпунктом.1) пункта 1 Постановления Правительства Республики Казахстан от 3.декабря 2013 года №.1303."О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и от 26 июня 2012 года № 856 "Об утверждении Правил постановки на учет граждан Республики Казахстан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 10 апреля 2012 года № 3/3-V "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №.5-12-140, опубликовано в газетах "Пульс! Зыряновска" и "Көктас таңы" от 24 мая 2012 года № 21) следующие изменения:
заголовок решения на государственном языке изложен в новой редакции, заголовок на русском языке не изменяется;
внесены изменения по всему тексту решения и приложения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:

2-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Тұрғын үй көмегi телекоммуникация желiсiне қосылған телефон үшiн абоненттiк төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысының ұлғаюы бөлiгiнде тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған шығыстарға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға нормалар шегінде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған, жергілікті өкілді органдар белгілеген шығыстарының шектi жол берiлетiн деңгейiнiң арасындағы айырма ретiнде айқындалады.
Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерiн айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеуге, жеткiзушiлер ұсынған шоттар бойынша тұрғын үй көмегi бюджет қаражаты есебiнен көрсетiледi.
Тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) ұстау және коммуналдық қызметтi тұтыну ақысының рұқсат етiлген шектi шығын үлесi отбасының жиынтық табысының 11 % мөлшерiнде белгiленедi.";
5-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі не мекенжай анықтамасы, не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын ауылдық (кенттік) әкімдердің анықтамасы;";
5-тармақтың 9) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Пантелеев
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Г. Денисова

подпункт 4) пункта 2 исключить;
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели, установленных местными представительными органами.
Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания), согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.
Доля предельно допустимых расходов на оплату жилого дома (жилого здания) и потребления коммунальных услуг устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 11 %.";
подпункт 3) пункта 5 изложить в новой редакции:
"3) копию книги регистрации граждан либо адресную справку, либо справку сельских (поселковых) акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;";
подпункт 9) пункта 5 исключить.
2..Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Пантелеев
Секретарь маслихата
Зыряновского района Г. Денисова