Күршім ауданының Абай ауылдық округінің Бурабай ауылына қарасты "Центральный" учаскесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 30 мамырдағы N 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 маусымда N 3373 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 29.10.2014 № 03 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес,Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 329 ұсынысы негізінде, Абай ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Абайауылдық округінің Бурабай ауылына қарасты "Центральный" учаскесінде ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Күршім ауданының Абай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман – ветеринары Б. Аманжоловқа осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін күтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауылдық округінің әкімі Н.Сулейменова

Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Центральный", относящийся к селу Бурабай Абайского сельского округа Курчумского района
Решение акима Абайского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 мая 2014 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 июня 2014 года N 3373. Утратило силу - решением акима Абайского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2014 года № 03
Сноска. Утратило силу - решением акима Абайского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29.10.2014 № 03.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района № 329 от 18 апреля 2014 года, аким Абайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на участке "Центральный", относящийся к селу Бурабай Абайского сельского округа Курчумского района в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Поручить главному специалисту – ветеринару аппарата акима Абайского сельского округа Курчумского района Б.Аманжолову организовать и провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского сельского округа Н.Сулейменова