"Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 наурыздағы № 35/5–IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 19/9-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 сәуірде № 3224 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 шілдедегі № 26/9-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 05.07.2018 № 26/9-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 381, 386-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 6–бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 17 бабының 3)-тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 наурыздағы № 35/5-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-19-147 тіркелген, "ЛЗ Сегодня" газетінде 2011 жылы 21 сәуірде № 16 санында жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Автотұрақтар (паркингтер) санатын белгілеу, автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкаларының мөлшерін ұлғайту туралы".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Боровиков
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Баяндинов

О внесении изменения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 19 марта 2011 года № 35/5-IV "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2014 года N 19/9-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 апреля 2014 года N 3224. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 июля 2018 года № 26/9-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.07.2018 № 26/9-VI (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 381, 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 17 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 19 марта 2011 года № 35/5-IV "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-147, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 21 апреля 2011 года № 16) следующее изменение:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении категории автостоянок (паркингов), увеличения размеров ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Боровиков
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата
А. Баяндинов