Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 150 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қыркүйекте № 3639 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөкей ордасы аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Т. Қайырғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Н. Рахымжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бөкей ордасы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________М. Т. Махимов
10.09.2014 ж.
2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 150
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
Ауылдық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Бисен
Бисен
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
2.
Жиекқұм
Ауылдық клуб ғимаратының алды
3.
Көктерек
Ауылдық клуб ғимаратының алды
4.
Жамбыл
Ауылдық клуб ғимаратының алды
5.
Мұратсай
Мұратсай
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
6.
Тайғара
Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Тайғара бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
7.
Әжен
Ауылдық клуб ғимаратының алды
8.
Орда
Хан Ордасы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
9.
Қарасу
Бөкей ордасы ауданының
білім беру бөлімінің
"Қарасу бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесі ғимаратының алды
10.
Үштерек
Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Үштерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
11.
Сейтқали
Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Алғашық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
12.
Макар
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды
13.
Сайқын
Сайқын
"Мәншүк Мәметова атындағы
жалпы білім беретін орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының алды
"Мұхамед-Салық Бабажанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
"Бөкейордасы аудандық
мәдениет бөлімінің
Бөкейордасы аудандық
мәдени-демалыс орталығы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
ғимаратының алды
14.
Жәрмеңке
Ауылдық клуб ғимаратының алды
15.
Мәмбет
Бөкей ордасы ауданының
білім беру бөлімінің
"Мәмбет бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесі ғимаратының алды
16.
Шоңай
Ауылдық клуб ғимаратының алды
17.
Саралжын
Саралжын
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
18.
Бескөл
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды
19.
Темір Масин
Бөрлі
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
20.
Тереңқұдық
Бұрынғы бастауыш мектебі ғимаратының алды
21.
Ұялы
Ұялы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
22.
Кеңой
Бөкей ордасы ауданының
білім беру бөлімінің "Кеңой
бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесі ғимаратының алды

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 10 сентября 2014 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 сентября 2014 года № 3639
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Бокейординской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам аульных округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кайргалиеву Л. Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Н. Рахимжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бокейординской
районной избирательной комиссии
_____________Махимов М. Т.
10.09.2014 г.
Приложение
к постановлению акимата района
от 10 сентября 2014 года № 150
Места для размещения
агитационных печатных материалов
Наименование аульного округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Бисенский
Бисен
Перед зданием сельского дома культуры
2.
Жиеккум
Перед зданием сельского клуба
3.
Коктерек
Перед зданием сельского клуба
4.
Жамбыл
Перед зданием сельского клуба
5.
Муратсайский
Муратсай
Перед зданием сельского дома культуры
6.
Тайгара
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Тайгаринская начальная школа" отдела образования Бокейординского района
7.
Ажен
Перед зданием сельского клуба
8.
Урдинский
Хан Ордасы
Перед зданием сельского дома культуры
9.
Карасу
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Карасуская начальная школа" отдела образования Бокейординского района
10.
Уштерек
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Уштерекская начальная школа" отдела образования Бокейординского района
11.
Сейткали
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Алгашыкская начальная школа" отдела образования Бокейординского района
12.
Макар
Перед зданием сельской библиотеки
13.
Сайхинский
Сайхин
Перед зданием государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени
Маншук Маметовой"
Перед зданием государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Мухамед-Салык Бабажанова"
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бокейординский районный центр досуга Бокейординского районного отдела культуры"
14.
Жарменке
Перед зданием сельского клуба
15.
Мамбет
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Мамбетская начальная школа" отдела образования Бокейординского района
16.
Шонай
Перед зданием сельского клуба
17.
Саралжинский
Саралжин
Перед зданием сельского дома культуры
18.
Бескуль
Перед зданием сельской библиотеки
19.
Темир Масинский
Бурли
Перед зданием сельского дома культуры
20.
Теренкудык
Перед зданием бывшей начальной школы
21.
Уялинский
Уялы
Перед зданием сельского дома культуры
22.
Кеной
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Кенойская начальная школа" отдела образования Бокейординского района