Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-13 "Қаратөбе ауданынық әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 23-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 мамырда № 3531 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 шілдедегі № 44-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 09.07.2020 № 44-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" және 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-13 "Қаратөбе ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3416 тіркелген, 2014 жылғы 14 ақпандағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс еңгізілсін:
8 тармақтың 1) тармақшасындағы "3" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы М. Құрманғалиева
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Тойшыбаев

О внесении изменения в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-13 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратобинского района
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 мая 2014 года № 3531. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июля 2020 года № 44-2
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.07.2020 № 44-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" и от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-13 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратобинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3416, опубликованное 14 февраля 2014 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 8 цифру "3" заменить цифрой "5".
2. Настоящее решение вводится в действие в со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Курмангалиева
Секретарь районного маслихата Б. Тойшыбаев