Сот приставтарын нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының жанындағы соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Аппараты) Басшысының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 159 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 17 сәуірде № 10746 тіркелді
«Сот приставтары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы  7 шілдедегі Заңының 1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған сот приставтарын нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. Құқықтық қамтамасыз ету бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Басшы                                      І. Испанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
_________Б.Сұлтанов
2015 жылғы 17 наурыз
Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Сотының жанындағы Соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаменті
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Сотының аппараты) басшысының
2015 жылғы 12 наурыздағы
№ 159 бұйрығымен бекітілген
Сот приставтарын нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормалары
Бұйымдардың атауы
Бір адамға арналған бұйымдардың саны
Кию мерзімі
1
Кепка
1 дана
2 жыл
2
Жеңдері қондырмалы қысқа күрте
2 дана
3 жыл
3
Шалбар
3 дана
2 жыл
4
Ұзын қондырма жеңді жейде
2 дана
2 жыл
5
Галстук
2 дана
2 жыл
6
Қысқа қондырма жеңді жазғы күрте
2 дана
2 жыл
7
Қысқы күрте (астары алынатын)
1 дана
3 жыл
8
Шарф
1 дана
3 жыл
9
Қырықпа елтіріден жасалған құлақшын-бөрік
1 дана
3 жыл

Об утверждении натуральных норм обеспечения судебных приставов форменной одеждой (без погон)
Приказ Руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) от 12 марта 2015 года № 159. Зарегистрирован в Министерстве юстиции от 17 апреля 2015 года № 10746
В соответствии с пунктом 2 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 7 июля 1997 года «О судебных приставах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы обеспечения судебных приставов форменной одеждой (без погон).
2. Отделу правового обеспечения обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет».
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Руководитель                               И. Испанов
«СОГЛАСОВАНО»
Министерство финансов
Республики Казахстан
_________ Б.Султанов
от 17 марта 2015 года
Утверждены
приказом Руководителя
Департамента по обеспечению
деятельности судов при Верховном
Суде Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан)
от 12 марта 2015 года № 159
Натуральные нормы обеспечения судебных приставов
форменной одеждой (без погон)
Наименование предметов
Количество предметов на одного человека
Срок
носки
1
Кепи
1 шт.
2 года
2
Куртка укороченная с втачными рукавами
2 шт.
3 года
3
Брюки
3 шт.
2 года
4
Сорочка с длинными втачными рукавами (белого и синего цвета)
2 шт.
2 года
5
Галстук
2 шт.
2 года
6
Куртка летняя с короткими втачными рукавами
2 шт.
2 года
7
Куртка зимняя (со съемной подстежкой)
1 шт.
3 года
8
Шарф
1 шт.
3 года
9
Шапка-ушанка из меха цигейки
1 шт.
3 года