Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің кейбiр бұйрықтарына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 381 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 23 маусымда № 11416 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 971 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 15.12.2015 № 971 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 1618116118119-баптарына және 333-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) мемлекеттік реттеу енгізілетін ұйымдар қызметкерлерінің еңбек нормаларын және (немесе) еңбекақы жүйесі жөніндегі параметрлерін ұсыну, қарау және келісу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлуметтік қорғау министрінің 2007 жылғы 19 шілдедегі № 167-ө бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4889 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2007 жылғы қараша, № 11, 290-құжат):
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алым мөлшерлемелерін) мемлекеттік реттеу енгізілетін ұйымдар қызметкерлерінің еңбек нормаларын және (немесе) еңбегіне ақы төлеу жүйесі бойынша параметрлерін ұсыну, қарау және келісу қағидаларын бекіту туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса беріліп отырған Көрсетілген қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алым мөлшерлемелерін) мемлекеттік реттеу енгізілетін ұйымдар қызметкерлерінің еңбек нормаларын және (немесе) еңбегіне ақы төлеу жүйесі бойынша параметрлерін ұсыну, қарау және келісу қағидалары бекітілсін.»;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) мемлекеттік реттеу енгізілетін ұйымдар қызметкерлерінің еңбек нормаларын және (немесе) еңбекақы жүйесі жөніндегі параметрлерін ұсыну, қарау және келісу ережесінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
«Көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алым мөлшерлемелерін) мемлекеттік реттеу енгізілетін ұйымдар қызметкерлерінің еңбек нормаларын және (немесе) еңбегіне ақы төлеу жүйесі бойынша параметрлерін ұсыну, қарау және келісу қағидалары»;
14-тармақ алып тасталсын.

О внесении изменений в некоторые приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 22 мая 2015 года № 381. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2015 года № 11416. Утратил силу приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 15 декабря 2015 года № 971
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 15.12.2015 № 971 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии со статьями 1618116118119 и пунктом 4 статьи 333 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан следующие изменения:
1) в приказе Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июля 2007 года № 167-п «Об утверждении Правил представления, рассмотрения и согласования норм труда и параметров по системе оплаты труда работников организаций, на услуги (товары, работы) которых вводится государственное регулирование тарифов (цен, ставок сборов)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4889, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, ноябрь 2007 года, № 11, ст. 290):
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении Правил представления, рассмотрения и согласования норм труда и (или) параметров по системе оплаты труда работников организаций, на услуги (товары, работы) которых вводится государственное регулирование тарифов (цен, ставок сборов)»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемые Правила представления, рассмотрения и согласования норм труда и (или) параметров по системе оплаты труда работников организаций, на услуги (товары, работы) которых вводится государственное регулирование тарифов (цен, ставок сборов).»;
в Правилах представления, рассмотрения и согласования норм труда и (или) параметров по системе оплаты труда работников организаций, на услуги (товары, работы) которых вводится государственное регулирование тарифов (цен, ставок сборов), утвержденных указанным приказом:
в заголовок вносится изменение на казахском языке, на русском языке текст не изменяется;
пункт 14 исключить.

2) Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 30.11.2015 № 904 (01.01.2016 бастап қоланысқа енгізіледі) бұйрығымен.
көрсетілген бұйрыққа 123456-қосымшалар осы бұйрыққа 123456-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 30.11.2015 № 904 (01.01.2016 бастап қоланысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Еңбек және әлеуметтік әріптестік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрi Б.Б. Нұрымбетовке жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі                       Т. Дүйсенова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 381 бұйрығына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 30.11.2015 № 904 (01.01.2016 бастап қоланысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 381 бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 30.11.2015 № 904 (01.01.2016 бастап қоланысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 381 бұйрығына
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 30.11.2015 № 904 (01.01.2016 бастап қоланысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 381 бұйрығына
4-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 30.11.2015 № 904 (01.01.2016 бастап қоланысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 381 бұйрығына
5-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 30.11.2015 № 904 (01.01.2016 бастап қоланысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 381 бұйрығына
6-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 30.11.2015 № 904 (01.01.2016 бастап қоланысқа енгізіледі) бұйрығымен.

2) утратил силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 30.11.2015 № 904 (вводится в действие с 01.01.2016).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 30.11.2015 № 904 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Департаменту труда и социального партнерства Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Нурымбетова Б.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан                       Т. Дуйсенова
Приложение 1
к приказу Министра
здравоохранения и социального
Республики Казахстан
от 22 мая 2015 года № 381
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 30.11.2015 № 904 (вводится в действие с 01.01.2016).
Приложение 2
к приказу Министра
здравоохранения и социального
Республики Казахстан
от 22 мая 2015 года № 381
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 30.11.2015 № 904 (вводится в действие с 01.01.2016).
Приложение 3
к приказу Министра
здравоохранения и социального
Республики Казахстан
от 22 мая 2015 года № 381
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 30.11.2015 № 904 (вводится в действие с 01.01.2016).
Приложение 4
к приказу Министра
здравоохранения и социального
Республики Казахстан
от 22 мая 2015 года № 381
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 30.11.2015 № 904 (вводится в действие с 01.01.2016).
Приложение 5
к приказу Министра
здравоохранения и социального
Республики Казахстан
от 22 мая 2015 года № 381
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 30.11.2015 № 904 (вводится в действие с 01.01.2016).
Приложение 6
к приказу Министра
здравоохранения и социального
Республики Казахстан
от 22 мая 2015 года № 381
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 30.11.2015 № 904 (вводится в действие с 01.01.2016).