"Астана қаласының Мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 114-2213 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 114-683 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 4 маусымда № 913 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 10-1568 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 09.09.2015 № 10-1568 (алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласының Мемлекеттік сатып алу басқармасы» Мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 114-2213 қаулысына (2014 жылғы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 868 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 (3206) «Астана ақшамы», 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 (3224) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Астана қаласының Мемлекеттік сатып алу басқармасы» мемлекеттік мекемесі туралы ереженің 2-бөлімінде:
13-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
«4) жер сауда-саттығын (конкурстарын, аукциондарын) өткізуді қамтамасыз ету.»;
14-тармақ мынадай мазмұндағы 29) тармақшамен толықтырылсын:
«29) жер сауда-саттығын (конкурстарын, аукциондарын) өткізу.»;
15-тармақ мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
«8) жер сауда-саттығын (конкурстарын, аукциондарын) өткізу үшін қажетті ақпаратты сұрату.»;
2. «Астана қаласының Мемлекеттік сатып алу басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Ә. Жақсыбеков

О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 30 декабря 2014 года № 114-2213 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление государственных закупок города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 6 мая 2015 года № 114-683. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 июня 2015 года № 913. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 10-1568
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 09.09.2015 № 10-1568 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 30 декабря
2014 года № 114-2213 «Об утверждении Положения о Государственном учреждении «Управление государственных закупок города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2014 года № 868, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 6 января 2015 года № 1 (3206), «Вечерняя Астана» от 6 января 2015 года № 1 (3224) следующие дополнения:
в разделе 2 Положения о Государственном учреждении «Управление государственных закупок города Астаны», утвержденного вышеуказанным постановлением:
пункт 13 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
«4) обеспечение проведения земельных торгов (конкурсов, аукционов).»;
пункт 14 дополнить подпунктом 29) следующего содержания:
«29) проведение земельных торгов (конкурсов, аукционов).»;
пункт 15 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«8) запрашивать информацию, необходимую для проведения земельных торгов (конкурсов, аукционов).».
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление государственных закупок города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       А. Джаксыбеков