Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-41-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 5009 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-5 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 13.12.2017 № 6С-17-5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 495-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлері, энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласында келісім жасаған субъектілерге, объектілер бойынша тек осындай келісімдер шеңберінде ғана төлемақылар мөлшерлерінен басқа, осы шешімнің қосымшасына сәйкес арттырылсын.
2. "Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-5 (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3599 болып тіркелген, 2013 жылдың 17 қаңтарында "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ж.Камелиденов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Малғаждаров
30.09.2015
Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер
департаментінің басшысы
Е.Хасенов
30.09.2015
"Ақмола облысының табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Р.Әубәкіров
30.09.2015
Ақмола облыстық
мәслихатының

О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области
Решение Акмолинского областного маслихата от 30 сентября 2015 года № 5С-41-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 октября 2015 года № 5009. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 6С-17-5
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 13.12.2017 № 6С-17-5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области согласно приложению к настоящему решению, за исключением ставок платы субъектам, заключившим соглашение в области энергосбережения и повышения энергоэффективности, по объектам исключительно в рамках такого соглашения.
2. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области" от 7 декабря 2012 года № 5С-8-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3599, опубликовано 17 января 2013 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Ж.Камелиденов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области
Б.Малгаждаров
30.09.2015
Руководитель
Департамента государственных
доходов по Акмолинской
области
Е.Хасенов
30.09.2015
Руководитель государственного
учреждения "Управление
природных ресурсов
и регулирования природопользования
Акмолинской области"
Р.Аубакиров
30.09.2015
Приложение
к решению Акмолинского
областного маслихата