Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/8 "Аршалы ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 тамыздағы № 44/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 4974 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы ауданық мәслихатының «Аршалы ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4619 тіркелген, 2015 жылдың 13 ақпанда аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2015 жылдың 13 ақпанда аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қосымшадағы мемлекеттік тілде барлық мәтіндер бойынша «селосы», «селолық», «селосының» сөздері «ауылы», «ауылдық», «ауылының» сөздеріне өзгертілсін;
қосымшадағы орыс тілде барлық мәтіндер бойынша «аул», «аульный», «аула» сөздері «село», «сельский», «села» сөздеріне өзгертілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихат
сессиясының төрағасы                       К.Үстенбеков
Аудандық маслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
2015 жылғы 03 тамыз

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36/8 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аршалынского района"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2015 года № 44/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2015 года № 4974
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аршалынского района» от 24 декабря 2014 года № 36/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4619, опубликовано 13 февраля 2015 года в районной газете «Аршалы айнасы», 13 февраля 2015 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
в приложении по всему тексту на государственном языке слова «селосы», «селолық», «селосының» заменить словами «ауылы», «ауылдық», «ауылының»;
в приложении по всему тексту на русском языке слова «аул», «аульный», «аула» заменить словами «село», «сельский», «села».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Устенбеков
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
03 августа 2015 года