"2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Бұланды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № а-04/121 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № А-07/213 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 тамызда № 4918 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Бұланды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № а-04/121 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4771 тіркелген, 2015 жылғы 8 мамырда "Бұланды таңы", "Вести Буланды жаршысы" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
аталған қаулы келесі мазмұнда 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. Осы қаулының іс-әрекеті 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап туындаған құқық қатынастарына таратылады".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімнің орынбасары Б.Ш. Тасылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Қ.Испергенов

О внесении дополнения в постановление акимата Буландынского района от 1 апреля 2015 года № а-04/121 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 1 июля 2015 года № А-07/213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 августа 2015 года № 4918
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Буландынского района «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» от 1 апреля 2015 года № а-04/121 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4771, опубликовано 8 мая 2015 года в районных газетах «Бұланды таңы», «Вести Буланды жаршысы») следующее дополнение:
дополнить указанное постановление пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Буландынского района Тасылбекову Б.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                К.Испергенов