"Есіл ауданы бойынша жұмыс орындары жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектерге жұмыс орны квотасын белгілеу туралы" Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 қарашадағы № а-11/274 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № а-6/274 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 шілдеде № 4879 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 сәуірдегі № а-4/132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 23.04.2016 № а-4/132 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Есіл ауданы бойынша жұмыс орындары жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектерге жұмыс орны квотасын белгілеу туралы" Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 қарашадағы № а-11/274 (2009 жылғы 6 қаңтарда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-11-96 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының кіріспесіне келесі толықтыру енгізілсін:
"жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздерінен кейін "және өзін-өзі басқару" сөздерімен толықтырылсын.
2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімі аппаратының басшысы Д.Б.Есжановқа жүктелсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қалжанов

О внесении дополнения в постановление акимата Есильского района Акмолинской области № а-11/274 от 27 ноября 2008 года "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Есильскому району"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 29 июня 2015 года № а-6/274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июля 2015 года № 4879. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 23 апреля 2016 года № а-4/132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 23.04.2016 № а-4/132 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в преамбулу постановления акимата Есильского района Акмолинской области от 27 ноября 2008 года № а-11/274 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Есильскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 января 2009 года № 1-11-96, опубликовано 16 января 2009 года в газете "Жаңа Есіл") следующее дополнение:
- после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на руководителя аппарата акима Есильского района Есжанова Д.Б.
3. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Калжанов