Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 5С-41/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 маусымда № 4817 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 7С-18/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 7С-18/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыпқа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 18.04.2016 № 6С-2/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 26.02.2018 № 6С-19/6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "базалық" сөзі алынып тасталды, және барлық мәтін бойынша "жоғарылату", "төмендету", "жоғарылатылсын", "төмендетілсін", "ставкаларын", "ставкалары", "жоғарылатылмайды", "(төмендетілмейді)" сөздері "арттыру", "азайту", "арттырылсын", "азайтылсын", "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "арттырылмайды", "(азайтылмайды)" сөздеріне ауыстырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 26.02.2018 № 6С-19/6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 26.02.2018 № 6С-19/6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендері жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелері 1, 2 қосымшаларға сәйкес арттырылсын (азайтылсын).
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 18.04.2016 № 6С-2/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Қ.Байжұманова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімі
А.Үйсімбаев
04.05.2015
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитетінің Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Жарқайың
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
М.Мұстафин
04.05.2015
Жарқайың аудандық мәслихатының

О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 мая 2015 года № 5С-41/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 июня 2015 года № 4817. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 7С-18/2
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № 7С-18/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2016 № 6С-2/3 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 26.02.2018 № 6С-19/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. По всему тексту исключены слова "базовых", "базовые" в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26.02.2018 № 6С-19/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
"В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26.02.2018 № 6С-19/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить (понизить) ставки земельного налога на земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района, согласно приложениям 1, 2.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2016 № 6С-2/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Байжуманова
Секретарь районного
маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского
района
А.Уисимбаев
04.05.2015
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по Жаркаинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
М.Мустафин
04.05.2015
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата