Благодар ауылдық округінің Ақшат ауылы аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы Благодар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 шілдеде № 4438 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы Благодар ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы Благодар ауылдық округі әкімінің 05.01.2016 № 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясы басшысының 2015 жылғы 7 шілдедегі № 5-2/262 санды ұсынысы негізінде, Благодар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Благодар ауылдық округінің Ақшат ауылы аумағына, ұсақ мүйізді малдарының арасында бруцеллез ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Благодар ауылдық округінің әкімі Б.Дарин

Об установлении ограничительных мероприятий на територии села Акшат Благодарного сельского округа
Решение акима Благодарного сельского округа города Актобе Актюбинской области от 10 июля 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2015 года № 4438. Утратило силу решением акима Благодарного сельского округа города Актобе Актюбинской области от 5 января 2016 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Благодарного сельского округа города Актобе Актюбинской области от 05.01.2016 № 1.
В соответствии со статьей 35 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июля 2015 года № 5-2/262 аким Благодарного сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Акшат Благодарного сельского округа, в связи выявлением заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Благодарного сельского округа Б.Дарин