Байғанин ауданы аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әкімінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 17 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 желтоқсанда № 4645 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әкімінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әкімінің 14.03.2018 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуiрдегi 188-V "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Байғанин ауданының әкiмдiгi жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi комиссия отырысының 2015 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 хаттамасы негiзiнде, аудан аумағындағы елді мекендердің тыныс-тiршiлiгiн қамтамасыз ету мақсатында Байғанин ауданының әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданының аумағында жергiлiктi ауқымдағы табиғи техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Байғанин ауданы әкiмiнiң орынбасары А.Ерғалиев тағайындалсын және осы шешiмнен туындайтын тиiстi iс-шараларды жүргiзу тапсырылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М.Аққағазов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера на территории Байганинского района
Решение акима Байганинского района Актюбинской области от 7 декабря 2015 № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 декабря 2015 года № 4645. Утратило силу решением акима Байганинского района Актюбинской области от 14 марта 2018 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Байганинского района Актюбинской области от 14.03.2018 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года № 188-V "О гражданской защите", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Байганинского района от 6 декабря 2015 года № 2, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов на территории района, аким Байганинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного и техногенного характера местного масштаба на территории Байганинского района.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Байганинского района А.Ергалиева и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Аккагазов