Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 маусымда № 4404 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 04.11.2015 № 23 шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына сәйкес және Ырғыз аудандық аумақтық инспекция басшысы міндетін уақытша атқарушының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 17-02/166 ұсынысының негізінде Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қызылжар ауылдық округінің Шеңбертал ауылы Аққұдық мал қыстағында орналасқан "Әзербай" шаруа қожалығында иттің құтыру ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі Қ. АЙТҚҰЛОВ

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 11 июня 2015 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 июня 2015 года № 4404. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 4 ноября 2015 года № 23
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 04.11.2015 № 23 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления временно исполняющей обязанности руководителя территориальной инспекции Иргизского района от 9 июня 2015 года № 17-02/166 аким Кызылжарского сельского округа Иргизского района РЕШИЛ:
Установить ограничительные мероприятия в крестьянским хозяйстве "Әзербай" расположенного на зимовке Аккудык Кызылжарского сельского округа селе Шенбертал, в связи с выявлением болезни бешенство собаки.
Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа Қ. АЙТҚҰЛОВ