Құрмансай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1 "Құрмансай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Құрмансай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 4297 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Құрмансай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрмансай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1 "Құрмансай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-68 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 қаңтардағы "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің кіріспесіндегі ", Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономостикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" деген сөздері алынып тасталсын;
орыс тіліндегі шешімнің атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "названий", "аульного", "аульном" сөздері "наименования", "сельского", "сельском" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің 1 тармағы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Құрмансай ауылдық округінің келесі елді мекендерінің көшелеріне атаулар берілсін:
1) Құрмансай ауылында: Қазақстан, Жастар, Жамбыл, Абай Құнанбаев, Қобланды батыр, Д. Қонаев, Исатай батыр, Ы.Алтынсарин, Ақтөбе, Ж.Кереев;
2) Черемушкі ауылында: Некрасов, Асау Барақ, Абай Құнанбаев, Сәңкібай Батыр, Т.Рысқұлов;
3) Ефремовка ауылында: Декабристер;
4) Чайда ауылында: Ә.Жангельдин, Есет батыр;
5) Ново-Донцы ауылында: Әлия Молдағұлова, Бөкенбай батыр.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құрмансай ауылдық округінің әкімі М. Жамаладинов

О внесении изменений в решение акима Курмансайского аульного округа от 02 декабря 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенных пунктов Курмансайского аульного округа"
Решение акима Курмансайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 18 марта года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 апреля 2015 года № 4297
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Курмансайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Курмансайского аульного округа от 2 декабря 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенных пунктов Курмансайского аульного округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3-8-68, опубликованное 7 января 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в преамбуле указанного решения слова "и постановления Правительства Республики Казахстан "Концепций государственной ономастической работы Республики Казахстан" № 45 от 21 января 2005 года" исключить;
в заголовке и по всему тексту решения на русском языке слова "названий", "аульного", "аульном" заменить словами "наименования", "сельского", "сельском";
пункт 1 решения изложить в следующей новой редакции:
"1. Присвоить наименования улицам следующих населенных пунктов Курмансайского сельского округа:
1) В селе Курмансай: Казахстан, Жастар, Жамбыл, Абая Кунанбаева, Кобланды батыра, Д. Конаева, Исатай батыра, Ы.Алтынсарина, Актобе, Ж.Кереева;
2) В селе Черемушка: Некрасова, Асау Барака, Абая Кунанбаева, Санкибай батыра, Т.Рыскулова;
3) В селе Ефремовка: Декабристов;
4) В селе Чайда: А.Жангельдина, Есет батыра;
5) В селе Ново- Донцы: Алии Молдагуловой, Бокенбай батыра.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курмансайского сельского округа М. Жамаладинов