Мұғалжар селосының әкімінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 16 "Мұғалжар ауданы Мұғалжар ауылының көше атауын қайта атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Мұғалжар аулының әкімінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 4232 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес Мұғалжар ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар селосының әкімінің 2011 жылғы 25 қазандағы №16 "Мұғалжар ауданы Мұғалжар ауылының көше атауын қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-156 тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашасында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
орыс тіліндегі шешімнің кіріспе бөлімінде "пункт 2 статьи 16" сөздері "пункта 2 статьи 16" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің мемлекеттік тіліндегі атауында "көше" сөзі "көшелер"
сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мұғалжар ауылының төмендегі көшелері:
Карьерная көшесі – Кеншілер көшесі
Привокзальная көшесі – Теміржолшылар көшесі
Центральная көшесі – Құлқай Әулие көшесі
Школьная көшесі – Ынтымақ көшесі
Советская көшесі – Достық көшесі
Заводская көшесі – Зауыт көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауылының әкімі Ғ.Дәрімбетов

О внесении изменений в решение акима села Мугалжар от 25 октября 2011 года № 16 "О переименовании улиц села Мугалжар Мугалжарского района"
Решение акима села Мугалжар Мугалжарского района Актюбинской области от 6 февраля 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2015 года № 4232
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким села Мугалжар РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Мугалжар от 25 октября 2011 года №16 "О переименовании улиц села Мугалжар Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-156, опубликовано 22 ноября 2011 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
в преамбуле решения на русском языке слово "пункт 2 статьи 16" заменить словами "пунктом 2 статьи 16";
в заголовке решения на государственном языке слово "көше" заменить
словом "көшелер";
пункт 1 решения изложить в следующей новой редакции:
"1. Переименовать нижеследующие улицы села Мугалжар:
улицу Карьерная – на улицу Кеншілер
улицу Привокзальная – на улицу Теміржолшылар
улицу Центральная – на улицу Құлқай Әулие
улицу Школьная – на улицу Ынтымақ
улицу Советская – на улицу Достық
улицу Заводская – на улицу Зауыт".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Мугалжар Даримбетов Г.