Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 тамыздағы № 699 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 04 қыркүйекте № 3386 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 16.01.2018 № 14 қаулысымен (алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Панфиловскому району
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 03 августа 2015 года № 699. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 сентября 2015 года № 3386. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 16 января 2018 года № 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 16.01.2018 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1 тармақшасына сәйкес, Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Панфилов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" №792 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылығы 20 тамыздағы № 2833 тіркелген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 2014 жылғы 30 тамыздағы № 36 (8722) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

В соотвествии с подпунктом 8-1 пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Панфиловскому району.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Панфиловского района от 30 июля 2014 года №792 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Панфиловскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 августа 2014 года № 2833, опубликованное в районной газете "Жаркент Өңірі" №36 (8722) от 30 августа 2014 года).

3. Аудан әкімі аппаратының басшысы Садыков Аскар Жұмаханұлына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Құрбанов Шухрат Бурхандинұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Абдулдаев

3. Возложить на руководителя аппарат акима района Садыкова Аскара Джумахановича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических- печатных изданиях, а также на интернет- ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Курбанова Шухрата Бурхандиновича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абдулдаев

Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 тамыздағы "Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы № 699 қаулысына қосымша
Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары орналасқан
елді-мекен атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққандағы бір айдағы мөлшері (тенге)
Мектепке дейінгі ұйымдарында
ата-аналардың бір айға төлемақы мөлшері (тенге)
Мемлекеттік балабақшалар
1
Панфилов ауданы, Қоңырөлең ауылы
"Панфилов ауданы әкімдігінің "Қызғалдақ" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Приложение к постановлению акимата Панфиловского района от 3 августа 2015 года № 699 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Панфиловскому району"
Государственный образовательный заказна дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Панфиловскому району
Наименование населенных пунктов организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на организаций дошкольного воспитания и обучения, количество мест
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Государственные детские сады
1
Панфиловский район, село Коныролен
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Кызгалдак" акимата Панфиловского района