"2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы №343 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 229 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда № 2810 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне" сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 343 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2482 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 ақпандағы № 13 аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстың:
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бағанасындағы "50 000" деген сандар "32 046" деген сандармен ауыстырылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Көкей Олжас Тұрғынұлына жүктелсін.
Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2015 жылдың 1 қыркүйегінен туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Б. Жайлыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер
департаментінің Сарысу ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________Қ. Қапаров
28 қыркүйек 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігінің Жамбыл облысы Жаңатас
қаласының Қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Е. Бахтияров
28 қыркүйек 2015 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Сарысуского района от 30 января 2014 года №343 "Об организации общественных работ на 2015 год"
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 18 сентября 2015 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 октября 2015 года № 2810
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и "Правилами организации и финансирования общественных работ" утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Сарысуского района "Об организации общественных работ на 2015 год" от 30 декабря 2014 года № 343 (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2482, опубликовано 14 февраля 2015 года в районной газете "Сарысу" № 13) следующие изменения:
в перечне организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы, утвержденном указанным постановлением:
в столбце "Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования" цифры "50 000" заменить цифрами "32 046".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кокея Олжаса Тургыновича.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 сентября 2015 года.
Аким района Б. Жайлыбаев
СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Сарысуского
района Департамента внутренних дел
Жамбылской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
__________________К. Капаров
28 сентябрь 2015 год
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Объединенный отдел по делам обороны
города Жанатас Жамбылской области
Министерства обороны Республики
Казахстан"
__________________ Е. Бахтияров
28 сентябрь 2015 год