Жамбыл облысы Шу ауданы Дулат селолық округінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 277 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 2909 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қойайдар" жер қорынан жалпы көлемі 1 317,0 гектар жайылымдық жер учаскелерін қосу жолымен Жамбыл облысы Шу ауданы Дулат селолық округінің әкімшілік шекарасы (шегі) қосымшаға сәйкес өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облысы мәслихатының аймақты, әкімшілік-аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына және Жамбыл облысы әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі К. Көкрекбаев
Облыстық мәслихаттың сессиясының төрағасы А. Еділбаев
Облыстық мәслихаттың Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 23 қарашадағы
№ 277 қаулысы мен
Жамбыл облысы мәслихатының
2015 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 43-10 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы Шу ауданы Дулат селолық округі әкімшілік шекарасы жерлерінің ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы жер көлемі (гектар)
Оның ішінде
барлығы ауыл шшаруашылық алқаптары (гектар)
оның ішінде
бөгде жер (гектар)
егістік
көпжылдық екпелер (гектар)
Жайлымдық (гектар)
барлығы (гектар)
суармалы егістік (гектар)
1
Жер балансы бойынша Дулат селолық округінің жер көлемі

Об изменении границы (черты) Дулатского сельского округа Шуского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 23 ноября 2015 года № 277 и решение маслихата Жамбылской области от 14 декабря 2015 года № 43-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 января 2016 года № 2909
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить административную границу (черты) Дулатского сельского округа Шуского района Жамбылской области путем включения пастбищных земель общей площадью 1317,0 гектаров из земельного фонда "Койайдар" согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития региона, административно-территориального обустройства, сельского хозяйства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и на заместителя акима Жамбылской области А.Нуралиева.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Председатель сессии областного маслихата А. Едильбаев
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 23 ноября 2015 года № 277 и
решению Жамбылского
областного маслихата от
14 декабря 2015 года № 43-10
ЭКСПЛИКАЦИЯ
земель административной границы Дулатского сельского округа Шуского района Жамбылской области
Расположение земельного участка
Общая площадь (гектар)
В том числе
Всего сельхоз угодии (гектар)
В том числе
Прочие земли (гектар)
пашня
Многолетние насаждения (гектар)
Пастбища (гектар)
Всего (гектар)
В том числе орошаемая (гектар)
1
Площадь земли Дулатского сельского округа по земельному балансу