Жамбыл ауданы Қызылқайнар ауылдық округі Қызылқайнар ауылы көшелерінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қызылқайнар әкімінің 2015 жылғы 5 ақпандағы № 14 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 наурызда № 2548 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқайнар ауылдық округі Қызылқайнар ауылының төмендегі көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Жаңа көшесі – Ақжар;
Виноградная көшесі – Дегерес;
Интернациональная көшесі – Діңгек;
Космонавтов көшесі – Сарыбұлақ;
Строительная көшесі – Қарасай.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылқайнар ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман іс-жүргізушісі Аманбаев Есимжан Айтбаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Юсупов

О переименовании улиц села Кызылкайнар Кызылкайнарского аульного округа Жамбылского района
Решение акима Кызылкайнарского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области от 5 февраля 2015 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 марта 2015 года № 2548
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетам мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Переименовать нижеследующие улицы села Кызылкайнар Кызылкайнарского аульного округа:
улицу Жана – Акжар;
улицу Виноградная – Дегерес;
улицу Интернациональная – Дингек;
улицу Космонавтов – Сарыбулак;
улицу Строительная – Карасай.
2. Контроль за исполнением настоящего решение возложить на главного специалиста по делопроизводству аппарата акима Кызылкайнарского аульного округа Аманбаева Есимжана Айтбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу после регистрации в государственных органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким аульного округа М. Юсупов