Қарағанды қаласындағы есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 69/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 3574 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 15 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10313 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарағанды қаласындағы есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары бекітілсін.
"Қарағанды қаласындағы есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормаларын бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 62/02 қаулысы жойылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 07 желтоқсандағы
№ 69/05 қаулысына
қосымша
Қарағанды қаласындағы есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну
нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы әкімдігінің 28.09.2017 № 60/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с
Тұтынушылар санаты
Қызмет көрсетушінің атауы
Өлшеу бірлігі
Мағынасы
1
Қарағанды
1-жылуэлектрорталығынан, 3-жылуэлектроорталығынан жылынатын тұтынушылар
"ҚарағандыЖылуСбыт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Гигакалория/
шаршы метр

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городе Караганде
Постановление акимата Карагандинской области от 7 декабря 2015 года № 69/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 декабря 2015 года № 3574
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 января 2015 года № 15 "Об утверждении Типовых правил расчета норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10313) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить прилагаемые нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей города Караганды, не имеющих приборов учета, согласно приложению к настоящему постановлению.
Отменить постановление акимата Карагандинской области от 26 октября 2015 года № 62/02 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городе Караганде".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 7 декабря
2015 года № 69/05
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городе Караганде
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 28.09.2017 № 60/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Категория потребителей
Наименование услугодателя
Единица измерения
Значение
1
Потребители, отапливающиеся от Карагандинских теплооэлектро
централи-1 и теплоэлектро
централи-3
Товарищество с ограниченной ответственностью "КарагандыЖылу
Сбыт"
Гигакалорий/
квадратный метр

0,0340
2
Қызмет көрсетушінің қазандығынан жылынатын Кемеровская көшесі №97,113,114 тұрғын үйлердің тұтынушылары
"Қарағанды қаласының қалалық коммуналдық шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Гигакалория/
шаршы метр
0,0317

0,0340
2
Потребители жилых домов № 97,113,114
улицы Кемеровская, отапливающиеся от котельной услугодателя
Товарищество с ограниченной ответственностью "Городское коммунальное хозяйство города Караганды"
Гигакалорий/
квадратный метр
0,0317