Бұқар жырау аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 7 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 маусымдағы 36 сессиясының № 7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 3330 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10.10.2017 № 16 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына және 9-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 7 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2624 болып тіркелген, 2014 жылы 19 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бұқар жырау аудандық мәслихатының Регламентінде:
мемлекеттік тілдегі 7-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
М. БАЗЫЛОВ
Мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша
жүзеге асырушы
Т. РГЕБАЕВ

О внесении изменения в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 7 "Об утверждении Регламента Бухар-Жырауского районного маслихата"
Решение 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 18 июня 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июля 2015 года № 3330. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 16
Сноска. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10.10.2017 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5 пункта 3 статьи 8 и статьей 9 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 7 "Об утверждении Регламента Бухар-Жырауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2624, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 19 мая 2014 года) следующее изменение:
в Регламенте Бухар-Жырауского районного маслихата, утвержденном указанным решением:
пункт 7 на государственном языке изложить в следующей редакции:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
М. БАЗЫЛОВ
Временно осуществляющий
полномочия секретаря
маслихата
Т. РГЕБАЕВ