Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 сәуірде № 3109 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 02 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің 06.05.2015 № 02 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабы және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қасым Аманжолов ауылдық округінің Талды ауылында, Нұркен Әбдіров ауылдық округінің Жарлы, Ақшоқы, Жекежал ауылдарында, Қырғыз ауылдық округінің Бүркітті, Жәнібек ауылдарында, Қаракөл ауылдық округінің Қаракөл ауылында, Угар ауылдық округінің Матақ ауылында, Қоянды ауылдық округінің Қоянды ауылында, Мартбек Мамыраев ауылдық округінің Ақжол, Жаңанегіз ауылдарында, Тегісшілдік ауылдық округінің Тегісшілдік, Жарлы, Қарынши ауылдарында, Ынталы ауылдық округінің Ынталы ауылында және Қаршығалы ауылдық округінің Көктас, Жаңа жол ауылдарында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою комиссиясының басшысы болып Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары С.Р. Акимов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 26 марта 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 апреля 2015 года № 3109. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 6 мая 2015 года № 02
Сноска. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 06.05.2015 № 02.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера в селе Талды Касым Аманжоловского сельского округа, селах Жарлы, Акшокы, Жекежал Нуркен Абдировского сельского округа, селах Буркутты, Жанибек Киргизского сельского округа, селе Караколь Каракольского сельского округа, селе Матак Угарского сельского округа, селе Коянды Кояндинского сельского округа, селах Акжол, Жананегиз Мартбек Мамыраевского сельского округа, селах Тегисшилдик, Жарлы, Карынши Тегисшилдикского сельского округа, селе Ынталы Ынталинского сельского округа и селах Коктас, Жана жол Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Каркаралинского района С.Р. Акимова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов