"Діни әдебиеттерді және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 593 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 234 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5278 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Дiни қызмет және дiни бiрлестiктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Діни әдебиеттерді және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 593 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4330 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қарашада "Сыр бойы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
діни әдебиеттерді және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р. Кенжеханұлына жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "2" желтоқсандағы
№ 234 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2012 жылғы "12" қазандағы
№ 593 қаулысына қосымша
Діни әдебиеттерді және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
Арнайы тұрақты үй-жайлардың атауы
Арнайы тұрақты үй-жайлардың мекенжайы
Қызылорда қаласы
1.
"Жамағат" дүкені
Әйтеке би көшесі, №10 үй

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 12 октября 2012 года № 593 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление Кызылординского областного акимата от 02 декабря 2015 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года № 5278
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Кызылординской области от 12 октября 2012 года № 593 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4330, опубликовано 6 ноября 2012 года в газете "Кызылординские вести") следующее изменение:
расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Р. Кенжеханулы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "2" декабря 2015 года № 234
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "12" октября 2012 года № 593
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Наименование специальных
стационарных помещений
Адреса специальных
стационарных помещений
город Кызылорда
1.
Магазин "Жамагат"
улица Айтеке би, дом №10