Концессиялық жобалардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 282 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5286 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 568 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 29.08.2016 № 568 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Байқоңыр (Байконур)" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы "Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 13-бабының 3-2) тармақшасына сәйкес сараптама жүргізу үшін заңды тұлға ретінде айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О некоторых вопросах концессионных проектов
Постановление Кызылординского областного акимата от 29 декабря 2015 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года № 5286. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 29 августа 2016 года № 568
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 29.08.2016 № 568 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Байконыр (Байконур)" юридическим лицом для проведения экспертиз в соответствии с подпунктом 3-2) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев