Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 наурыздағы N 51 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда N 4913 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық заңына сәйкес Қазалы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қосымшаға сәйкес Қазалы аудандық сайлау комиссиясымен бiрлесiп барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiленсiн.
Қазалы қаласы, Әйтеке би кенті және ауылдық округ әкiмдерi үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жабдықтасын.
Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 11 қыркүйектегi "Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4775 санымен тіркелген, 2014 жылғы 8 қарашада "Тұран Қазалы" газетінде жарияланған) № 340 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкiмiнiң орынбасары Ғ.Бәймiшевке жүктелсiн.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б.Жарылқап
"КЕЛIСIЛДІ"
Қазалы аудандық сайлау комиссиясы
төрағасының міндетін атқарушы
М.Әбубәкір__________________
"4" наурыз 2015 жыл
Қазалы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "4" наурыздағы
№ 51 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар

Об определении мест для размешения агитационных початных материалов
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 04 марта 2015 года N 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 марта 2015 года N 4913.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Совместно с Казалинской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению.
Акимам города Казалинск, поселка Айтеке би и сельских округов оснастить места размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" № 340 от 11 сентября 2014 года (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 4775 опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 8 ноября 2014 года).
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Баймишева Г.
Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Жарылкап
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности председателя
Казалинской районной избирательной комиссии
_____________ М.Абубакир
"4" март 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
от " 4 " марта 2015 года № 51
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 30.05.2022 № 76 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елдi мекеннiң атауы
Орналасқан жерi
1
Әйтеке би кентi
Әйтеке би көшесi № 50 мекен-жайында орналасқан Әйтеке би кенті әкімі аппаратының "Кенттiк клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
2
Әйтеке би кенті
Әйтеке би көшесіндегі темір жол вокзалына қарама-қарсы
3
Әйтеке би кенті
Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі № 126 А мекен-жайында орналасқан "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы Қазалы аудандық бөлімі ғимаратына қарама-қарсы
4
Әйтеке би кенті
Қашақбай Пірімов көшесіндегі "Жеңіс" саябағына қарама-қарсы
5
Әйтеке би кенті
Қашақбай Пірімов көшесінің бойындағы "Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
6
Әйтеке би кенті
Қашақбай Пірімов көшесінің бойындағы орталық алаңға қарама-қарсы
7
Қазалы қаласы
Үрмаш Түктiбаев көшесi № 43 А мекен-жайында орналасқан Қазалы қаласы әкімі аппаратының "Қалалық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
8
Қазалы қаласы
Жалаңтөс батыр көшесіндегі Ардагерлер алаңына қарама-қарсы
9
Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы
Аманкелдi көшесi № 21 мекен-жайында орналасқан Майлыбас ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақсуат ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
10
Майлыбас ауылдық округiнiң Байқожа станциясы
Жалғасбек Байділдаев көшесі №64 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданының білім бөлімінің №258 негiзгi мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
11
Майлыбас ауылдық округiнiң Майлыбас станциясы
Майлыбас көшесі № 8 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің №100 орта мектебіне қарасты "Майлыбас" бастауыш сыныбы" ғимаратына қарама-қарсы
12
Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылы
Қорқыт Ата көшесi № 23 мекен-жайында орналасқан Өркендеу ауылдық округі әкімі аппаратының "Өркендеу ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
13
Сарыкөл ауылдық округiнiң Абай ауылы
Зейнулла Шыраев көшесi №4 мекен-жайында орналасқан Сарыкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Абай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
14
Арықбалық ауылдық округiнiң Жанқожа батыр ауылы
Әйтеке би көшесi № 33 мекен-жайында орналасқан Арықбалық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жанқожа батыр ауылдық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
15
Аранды ауылдық округiнiң Қожабақы ауылы
Темірбай Емешұлы көшесi № 28 мекен-жайында орналасқан Аранды ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожабақы ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
16
Аранды ауылдық округiнiң Аранды ауылы
Өтжан Нұрымбетұлы көшесi бойындағы медициналық пунктке қарама-қарсы
17
Майдакөл ауылдық округiнiң Бекарыстан би ауылы
Е.Тiлеубаев көшесi № 19 мекен-жайында орналасқан Майдакөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бекарыстан би ауылдық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
18
Бозкөл ауылдық округiнiң Бозкөл ауылы
Қожали Өтепбергенов көшесi бойындағы аялдамаға қарама-қарсы
19
Қарашеңгел ауылдық округiнiң Жалаңтөс батыр ауылы
Әбнағи Ыбыраев көшесi № 18 мекен-жайында орналасқан "Жалаңтөс батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
20
Алға ауылдық округiнiң Түктiбаев ауылы
Байжігіт Әбдіразақов көшесі № 49 мекен-жайында орналасқан Алға ауылдық округі әкімі аппаратының "Үрмәш Түктібаев ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
21
Көларық ауылдық округiнiң Ақтан батыр ауылы
Ақтан Батыр көшесi № 3 мекен-жайында орналасқан Көларық ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақтан батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
22
Басықара ауылдық округiнiң Басықара ауылы
Кәдірбай Есенов көшесi бойындағы "Мадияр" сауда дүкеніне қарама-қарсы
23
Құмжиек ауылдық округiнiң Қ.Пiрiмов ауылы
Ғани Мұратбаев көшесi № 37 А мекен-жайында орналасқан Құмжиек ауылдық округі әкімі аппаратының "Қ.Пірімов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
24
Қызылқұм ауылдық округiнiң Кәукей ауылы
Ғани Мұратбаев көшесi № 14 мекен-жайында орналасқан Қызылқұм ауылдық округі әкімі аппаратының "Кәукей ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
25
Қызылқұм ауылдық округiнiң Ажар ауылы

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Казалинского района Кызылординской области от 30.05.2022 № 76 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Поселок Айтеке би
Напротив здания Государственного коммунального казенного предприятия "Поселковый клуб" аппарата акима поселка Айтеке би, расположенного по адресу: улица Айтеке би № 50
2
Поселок Айтеке би
Напротив железнодорожного вокзала по улице Айтеке би
3
Поселок Айтеке би
Напротив здания Казалинского районного отдела филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Кызылординской области, расположенного по адресу: улица Жанкожа Нурмухаммедулы № 126 А
4
Поселок Айтеке би
Напротив парка "Женис" по улице Кашакбая Примова
5
Поселок Айтеке би
С правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима кента Айтеке би" по улице Кашакбая Примова
6
Поселок Айтеке би
Напротив центральной площади по улице Кашакбая Примова
7
Город Казалинск
Напротив здания Государственного коммунального казенного предприятия "Городской Дом культуры" аппарата акима города Казалинск, расположенного по адресу: улица Урмаша Туктибаева № 43 А
8
Город Казалинск
Напротив площади Ветеранов по улице Жалантос батыра
9
Село Аксуат сельского округа Майлыбас
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Аксуат" аппарата акима сельского округа Майлыбас, расположенного по адресу: улица Амангельды № 21
10
Станция Байкожа сельского округа Майлыбас
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа №258" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Жалгасбека Байдилдаева № 64
11
Станция Майлыбас сельского округа Майлыбас
Напротив здания "Начальный класс "Майлыбас" средней школы №100 отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Майлыбас № 8
12
Село Жанкент сельского округа Оркендеу
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Оркендеу" аппарата акима сельского округа Оркендеу, расположенного по адресу: улица Коркыт Ата № 23
13
Село Абай сельского округа Сарыколь
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Абай" аппарата акима сельского округа Сарыколь, расположенного по адресу: улица Зейнулла Шыраева № 4
14
Село Жанкожа батыр сельского округа Арыкбалык
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Жанкожа батыра" аппарата акима сельского округа Арыкбалык, расположенного по адресу: улица Айтеке би № 33
15
Село Кожабакы сельского округа Аранды
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Кожабакы" аппарата акима сельского округа Аранды, расположенного по адресу улица Темирбая Емешулы № 28
16
Село Аранды сельского округа Аранды
Напротив медицинского пункта по улице Утжана Нурымбетулы
17
Село Бекарыстан би сельского округа Майдаколь
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Бекарыстан би" аппарата акима сельского округа Майдаколь, расположенного по адресу: улица Е. Тлеубаева № 19
18
Село Бозколь сельского округа Бозколь
Напротив остановки по улице Кожали Утепбергенова
19
Село Жалантос батыр сельского округа Карашенгель
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Жалантос батыр", расположенного по адресу улица Абнаги Ибраева № 18
20
Село Туктибаев сельского округа Алга
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Урмаш Туктибаева" аппарата акима сельского округа Алга, расположенного по адресу: улица Байжигита Абдразакова № 49
21
Село Актан батыр сельского округа Коларык
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Актан батыра" аппарата акима сельского округа Коларык, расположенного по адресу: улица Актан батыра № 3
22
Село Басыкара сельского округа Басыкара
Напротив торгового магазина "Мадияр" по улице Кадирбая Есенова
23
Село К.Примов сельского округа Кумжиек
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб К.Примова" аппарата акима сельского округа Кумжиек, расположенного по адресу: улица Гани Муратбаева № 37 А
24
Село Каукей сельского округа Кызылкум
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Каукей" аппарата акима сельского округа Кызылкум, расположенного по адресу: улица Гани Муратбаева № 14
25
Село Ажар сельского округа Кызылкум

Ажар көшесі № 14 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің №146 негiзгi мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
26
Ғани Мұратбаев ауылдық округiнiң Мұратбаев ауылы
Ғани Мұратбаев көшесi № 7 мекен-жайында орналасқан Ғани Мұратбаев ауылдық округі әкімі аппаратының "Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
27
Ақжона ауылдық округiнiң Майдакөл ауылы
Орталық көшесi № 29 мекен-жайында орналасқан Ақжона ауылдық округі әкімі аппаратының "Майдакөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
28
Бiрлiк ауылдық округiнiң Бiрлiк ауылы
Тәуелсiздiк көшесi № 45 мекен-жайында орналасқан Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының "Бірлік ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
29
Шәкен ауылдық округiнiң Шәкен ауылы
Шәкен көшесі нөмірсіз мекен-жайында орналасқан Шәкен ауылдық округі әкімі аппаратының "Шәкен ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
30
Сарбұлақ ауылдық округiнiң Сарбұлақ ауылы
Сарбұлақ көшесі № 61 мекен-жайында орналасқан Сарбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының "Сарбұлақ ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
31
Тасарық ауылдық округiнiң Тасарық ауылы
Тасарық көшесі № 32 мекен-жайында орналасқан Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Тасарық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
32
Тасарық ауылдық округiнiң Лақалы ауылы
Лақалы көшесі № 51 мекен-жайында орналасқан Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Лақалы ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы

Напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа №146" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Ажар № 14
26
Село Муратбаев сельского округа Гани Муратбаев
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Г. Муратбаева" аппарата акима сельского округа Г.Муратбаев, расположенного по адресу: улица Гани Муратбаева № 7
27
Село Майдаколь сельского округа Акжона
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Майдаколь" аппарата акима сельского округа Акжона, расположенного по адресу: улица Орталык № 29
28
Село Бирлик сельского округа Бирлик
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Бирлик" аппарата акима сельского округа Бирлик, расположенного по адресу: улица Тәуелсіздік № 45
29
Село Шакен сельского округа Шакен
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Шакен" аппарата акима сельского округа Шакен, расположенного по адресу: улица Шакена без номера
30
Село Сарбулак сельского округа Сарбулак
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Сарбулак" аппарата акима сельского округа Сарбулак, расположенного по адресу: улица Сарбулак № 61
31
Село Тасарык сельского округа Тасарык
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Тасарык" аппарата акима сельского округа Тасарык, расположенного по адресу: улица Тасарык № 32
32
Село Лахалы сельского округа Тасарык
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Лахалы" аппарата акима сельского округа Тасарык, расположенного по адресу: улица Лахалы № 51