Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруға 2015 жылға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 75 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 сәуірде № 2698 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қантардағы, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына, «Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
осы қаулының 1 – қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы салалары бойынша ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялар нормативтері;
осы қаулының 2 – қосымшасына сәйкес ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялау бағыты бойынша ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне қойылатын өлшемдер мен талаптар;
осы қаулының 3 – қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға 2015 жылға субсидиялар көлемдері
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.07.2015 № 204 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)..
2. «Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Б. Ерсайынұлы) осы қаулының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р. М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                       С. Алдашев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.С. Мамытбеков
20 наурыз 2015 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 75 қаулысына 1 – қосымша
Мал шаруашылығы салалары бойынша ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялар нормативтері

Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год
Постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2015 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 30 апреля 2015 года № 2698
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 «Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9987) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить следующие:
нормативы субсидий на удешевление затрат по приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок по отраслям животноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
критерии и требования к сельскохозяйственным товаропроизводителям по направлению субсидирования на удешевление затрат по приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
объемы субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 21.07.2015 № 204(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению «Областное управление сельского хозяйства» (Б. Ерсайынулы) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                           С. Алдашев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Мамытбеков А.С.
20 марта 2015 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 20 марта 2015 года № 75
Нормативы субсидий на удешевление затрат по приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок по отраслям животноводства

Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.07.2015 № 204 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мал шаруашылығы салалары
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
1
Қой шаруашылығы
бас
1585
2
Жылқы шаруашылығы
бас
3754
3
Түйе шаруашылығы
бас
3387
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 75 қаулысына 2 - қосымша
Ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын  сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялау бағыты бойынша ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне қойылатын өлшемдер мен талаптар
Ескерту. 2 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.07.2015 № 204 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшемдер мен талаптар
1
Ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын сатып алу
Асыл тұқымды аналық мал басының болуы
Барлық малдарда бірдейлендіру нөмірлерінің және олардың ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі деректер базасында тіркелуінің болуы
Ветеринариялық, ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды ұйымдастыру және жүзеге асыру, зоотехникалық есепті жүргізу
Қойдың барлық мал басының селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстар жүргізудің бірыңғай ақпараттық базасында тіркелуінің болуы
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 75 қаулысына 3 - қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға 2015 жылға субсидиялар көлемдері

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 21.07.2015 № 204(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Отрасли животноводства
Единица измерения
Нормативы субсидий за 1 единицу, тенге
1
Овцеводство
голов
1585
2
Коневодство
голов
3754
3
Верблюдоводство
голов
3387
Приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 20 марта 2015 года № 75
Критерии и требования к сельскохозяйственным товаропроизводителям по направлению субсидирования на удешевление затрат по приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 21.07.2015 № 204(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Критерии и требования
1
Приобретение грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок
Наличие племенного маточного поголовья
Наличие идентификационных номеров у всех животных и их регистрация в базе данных по идентификации сельскохозяйственных животных
Организация и осуществление ветеринарных, ветеринарно-санитарных мероприятий, ведение зоотехнического учета
Наличие регистрации всего поголовья овец в единой информационной базе селекционной и племенной работы
Приложение 3
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 20 марта 2015 года № 75
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год