Бейнеу ауданы әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Бейнеу ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 2 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 шілдеде № 2763 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 15.05.2017 .№ 1 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына, "Дауыс беруге арналған учаскелердің біріңғай нөмірленуін белгілеу туралы" 2015 жылғы 10 маусымдағы № 0190 Маңғыстау облыстық сайлау комиссиясының қаулысына сәйкес және Бейнеу аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, Бейнеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауданда дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін қоса беріліп отырған 1-қосымшаға сай шекаралары мен орталықтары анықталған № 123 және № 124 сайлау учаскелері құрылсын.
2. Бейнеу ауданы әкімінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешімде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 11-3-119 нөмерімен тіркелген, алғашқы ресми жарияланған күні 2011 жылғы 19 мамыр, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті):
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 125, № 126, № 128, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, және № 137 сайлау учаскелерінің шекаралары қоса беріліп отырған 2-қосымшаға сай анықталсын.";
шешімге 1 және 2-қосымшалар тиісінше осы шешімге 2 және 3-қосымшаларға сай жаңа редакцияда жазылсын;
2) 2014 жылғы 21 ақпандағы № 1 "Сайлау учаскелерінің кейбір мәселелері туралы" шешімде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2362 нөмерімен тіркелген, алғашқы ресми жарияланған күні 2014 жылғы 7 наурыз, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ауданда дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін қоса беріліп отырған қосымшаға сай шекарасы мен орталығы анықталған № 122 сайлау учаскесі құрылсын.";
шешімге қосымша осы шешімге 4-қосымшаға сай жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ү.Әмірханова) осы шешімнің "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет – ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в некоторые решения акима Бейнеуского района
Решение акима Бейнеуского района от 19 июня 2015 года № 2. Зарегистрировано Депараментом юстиции Мангистауской области от 15 июля 2015 года № 2763. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15.05. 2017 № 1(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", постановлением избирательной комиссии Мангистауской области от 10 июня 2015 года № 0190 "Об установлении единой нумерации участков для голосования" и по согласованию с Бейнеуской районной избирательной комиссией, аким Бейнеуского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в районе образовать избирательные участки № 123 и № 124 с определенными по прилагаемому приложению 1 границами и центрами.
2. Внести в некоторые решения акима Бейнеуского района следующие изменения:
1) в решении от 26 апреля 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 11-3-119, дата первого официального опубликования 19 мая 2011 года, источник официального опубликования газета "Рауан"):
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Определить границ избирательных участков № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 125, № 126, № 128, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136 и № 137 в соответствии с прилагаемому приложению 2.";
приложений 1 и 2 к решению изложить соответственно в новой редакции согласно приложениям 2 и 3 к настоящему решению;
2) в решении от 21 февраля 2014 года № 1 "О некоторых вопросах избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2362, дата первого официального опубликования 7 марта 2014 года, источник официального опубликования газета "Рауан"):
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Для проведения голосования и подсчета голосов в районе образовать избирательный участок № 122 с определенной по прилагаемому приложению границей и центром.";
приложение к решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бейнеуского района К.Машырыкова.

4. Осы шешімнің орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Әзірханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
Аймағамбет Күләнда
19 маусым 2015 жыл
2015 жылғы 19 маусымдағы
№ 2 аудан әкімінің шешіміне
1-қосымша
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Ұлы Жібек жолы көшесіндегі № 1-55 үйлер, Меңдіқұл батыр атындағы көшедегі № 1-55 үйлер, Досан Тәжіұлы атындағы, Жалау Мыңбаев атындағы, Қабиболла Сыдиықов атындағы, И.Тайманов атындағы, М.Мәметова атындағы, Азан Балов атындағы, Махамбет Өтемісұлы атындағы, Тобанияз Әлниязұлы атындағы көшелердегі үйлер.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: "Атамекен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Қосарқан, Шахан, Уәлі, Сайқұдық, Опорная, Мұрын жырау атындағы, Манашы, Айрақты, Жайылған, Дағар, Шаршы, Құсшы, Күйкен, Есенқазақ, Теректі, Шүңкілдек, Лабақ батыр атындағы, Бопай ханым атындағы, Әбілхайыр хан атындағы, Абылай хан атындағы, Хасан хазірет атындағы, Сарыарқа, Каспий, Нарынқол, Жетісу, Ұлытау, Мұғалжар, Алатау, Жайық, Балқаш көшелеріндегі үйлер, Балуанияз батыр атындағы көшедегі № 180-280 үйлер, Қожакелді Тоқсанбайұлы атындағы көшедегі № 180-280 үйлер, Амантұрлы батыр атындағы көшедегі № 180-280 үйлер, Асау батыр атындағы көшедегі № 180-280 үйлер.
2015 жылғы 19 маусымдағы
№ 2 аудан әкімінің шешіміне
2-қосымша
2011 жылғы 26 сәуірдегі
№ 3 аудан әкімінің шешіміне
1-қосымша
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы: "Атамекен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Бейімбет Майлин атындағы көшедегі № 81-240 үйлер, Қ.Сәтбаев атындағы көшедегі № 147-240 үйлер, Т.Рысқұлов атындағы көшедегі № 139-240, Рзаевтар атындағы көшедегі № 49-240 үйлер, Сүгір Бегендікұлы атындағы, Аманбай ата атындағы, Ш.Шыңғысов атындағы, А.Өтеуов атындағы, Матай, Қайдақ, Достық, Ынтымақ, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Аспантай, Уәйіс Қайралапов атындағы, Әбдібек Жаманбаев атындағы, Қаржаубай Жылқыбаев атындағы, Тұрыш ата атындағы, Қарақоға, Қарағайлы, Шоғы батыр атындағы, Ақшағыл, Серкебай көшелеріндегі үйлер.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы: "Күйкен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Ұлы Жібек жолы көшесіндегі № 56-130 үйлер, Меңдіқұл батыр атындағы көшедегі № 56-130 үйлер, Ахтан Керейұлы атындағы көшедегі № 21-135 үйлер, Ерменбет би атындағы көшедегі № 27-135 үйлер, Тұрманбет батыр атындағы көшедегі № 28-135 үйлер, әнші Әділ атындағы көшедегі № 28-135 үйлер, әнші Тастемір атындағы көшедегі № 30-135 үйлер, әнші Тұрсын атындағы көшедегі № 30-135 үйлер, Шағырлы, Тасастау, Көлтабан, Жиделі, Рақ батыр атындағы, Аманжол шебер атындағы, Бердібай Сарбалаев атындағы, Тоқабай Құрмаш Қосжанұлы атындағы, Сүйінқара батыр атындағы, Шиланды көшелеріндегі үйлер.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: "Боранқұл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Азирханов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
Аймагамбет Куланда
19 июнь 2015 год
приложение 1 к решению
акима района от 19 июня
2015 года № 2
Избирательный участок № 123
Центр: здание государственного учреждения "Бейнеуская средняя школа".
Граница: дома № 1-55 на улице Улы Жибек жолы, дома № 1-55 на улице имени Мендикул батыра, дома на улицах имени Досана Тажиулы, имени Жалауа Мынбаева, имени Кабиболлы Сыдиыкова, имени И.Тайманова, имени М.Маметовой, имени Азана Балова, имени Махамбета Отемисулы, имени Тобанияза Алниязулы в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 124
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа Атамекен".
Граница: дома на улицах Косаркан, Шахан, Уали, Сайкудык, Опорная, имени Мурын жырауа, Манашы, Айракты, Жайылган, Дагар, Шаршы, Кусши, Куйкен, Есенказак, Теректи, Шункилдек, имени Лабак батыра, имени Бопай ханума, имени Абилхайыр хана, имени Абылай хана, имени Хасан хазирета, Сарыарка, Каспий, Нарынкол, Жетису, Улытау, Мугалжар, Алатау, Жайык, Балхаш, дома № 180-280 на улице имени Балуанияз батыра, дома № 180-280 на улице имени Кожакелди Токсанбайулы, дома № 180-280 на улице имени Амантурлы батыра, дома № 180-280 на улице имени Асау батыра в селе Бейнеу.
приложение 2 к решению
акима района от 19 июня
2015 года № 2
приложение 1 к решению
акима района от 26 апреля
2011 года № 3
Избирательный участок № 120
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа Атамекен".
Граница: дома № 81-240 на улице имени Бейимбета Майлина, дома № 147-240 на улице имени К.Сатбаева, дома № 139-240 на улице имени Т.Рыскулова, дома №49-240 на улице имени Рзаевых, дома на улицах имени Сугира Бегендикулы, имени Аманбай аты, имени Ш.Шынгысова, имени А.Отеуова, Матай, Кайдак, Достык, Ынтымак, Бирлик, Билеули, Белдеули, Жезди, Аспантай, имени Уайиса Кайралапова, имени Абдибека Жаманбаева, имени Каржаубая Жылкыбаева, имени Турыш аты, Каракога, Карагайлы, имени Шогы батыра, Акшагыл, Серкебай в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 121
Центр: здание государственного учреждения "Күйкен орта мектебі".
Граница: дома № 56-130 на улице Улы Жибек жолы, дома № 56-130 на улице имени Мендикул батыра, дома № 21-135 на улице имени Ахтана Керейулы, дома № 27-135 на улице имени Ерменбет бия, дома №28-135 на улице имени Турманбет батыра, дома №28-135 на улице имени певца Адиля, дома № 30-135 на улице имени певца Тастемира, дома № 30-135 на улице имени певца Турсына, дома на улицах Шагырли, Тасастау, Колтабан, Жидели, имени Рак батыра, имени Аманжол шебера, имени Бердибая Сарбалаева, имени Токабая Курмаша Косжанулы, имени Суйинкара батыра, Шиланды в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 127
Центр: здание государственного учреждения "Боранкулская средняя школа".

Шекарасы: Боранқұл селосының 1 және 4 ауылдарының үйлері.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақжігіт орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт теміржол стансасындағы № 1, № 2 көп қабатты үйлер, Ақжігіт селосындағы № 129-242 үйлер, Ақжігіт селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
2015 жылғы 19 маусымдағы
№ 2 аудан әкімінің шешіміне
3-қосымша
2011 жылғы 26 сәуірдегі
№ 3 аудан әкімінің шешіміне
2-қосымша
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу гуманитарлық – экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Бейімбет Майлин атындағы көшедегі № 1-80 үйлер, Қ.Сәтбаев атындағы көшедегі № 1-86А үйлер, Жамбыл атындағы көшедегі № 1-40 үйлер, Ж.Аймауытов атындағы, Төлеген Тоқтаров атындағы, Д.Нұрпейісова атындағы, Сәттіғұл атындағы, Айназар ата атындағы, Сырым Датұлы атындағы, Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы көшелердегі үйлер.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жұмағали Қалдығараев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 30-35, № 37, № 62-70, № 71-92 көп қабатты үйлер, Өсербай Құлбатыров атындағы, Еңсеген Бөкетбайұлы атындағы, Жылкелді Байбозұлы атындағы, Ыбырайым ахун Құлбайұлы атындағы, И.Тіленбайұлы атындағы, Қуантқан Ещанов атындағы, А.Жұбанов атындағы, Әлия Молдағұлова атындағы, Құлша Төлеуұлы атындағы, Байқұл қажы Қаныбекұлы атындағы, С.Сейфуллин атындағы, Барақ батыр атындағы көшелердегі үйлер.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: "Үстірт орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Ахтан Керейұлы атындағы көшедегі № 1-20 үйлер, Ерменбет би атындағы көшедегі № 1-26 үйлер, Тұрманбет батыр атындағы көшедегі № 1-27 үйлер, әнші Әділ атындағы көшедегі № 1-27 үйлер, әнші Тастемір атындағы көшедегі № 1-29 үйлер, әнші Тұрсын атындағы көшедегі № 1-29 үйлер, әнші Досат атындағы көшедегі № 101-117 үйлер, Жамбыл атындағы көшедегі № 41-70 үйлер, М.Әуезов атындағы, Атақозы батыр атындағы, Самбай Қилыбайұлы атындағы, Ә.Жанкелдин атындағы, Абай атындағы, Құрманғазы атындағы, Исатай Сүйеубаев атындағы көшелердегі үйлер.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданы Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 38-41 көп қабатты үйлер, Қосай ата атындағы, Т.Айбергенов атындағы, Ер Қонай атындағы, Мәтжан би атындағы, Ер Шабай атындағы, Төлесін Әлиев атындағы, Абыл Тілеуұлы атындағы, Нұрсұлтан Оңғалбаев атындағы, Мәди Бегенов атындағы, Нұрым Шыршығұлұлы атындағы, Оразмұхамед ахун атындағы, Қыдырша ата атындағы, Рсалы батыр атындағы, Ақбөбек атындағы, Қайып Қорабайұлы атындағы, Ер Бегей атындағы, Бауыржан Момышұлы атындағы, Ер Қармыс атындағы, Ахмет Байтұрсынов атындағы, Есір Айшуақұлы атындағы, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Қайшыбай Боқанұлы атындағы, Төремұрат батыр атындағы көшелердегі үйлер.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2087 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 2087 әскери бөлімі.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: дома аулов 1 и 4 села Боранкул.
Избирательный участок № 129
Центр: здание государственного учреждения "Акжигитская средняя школа".
Граница: многоэтажные дома № 1, № 2 на железнодорожной станций Акжигит, дома № 129-242 в селе Акжигит, крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Акжигитском сельском округе.
приложение 3 к решению
акима района от 19 июня
2015 года № 2
приложение 2 к решению
акима района от 26 апреля
2011 года № 3
Избирательный участок № 113
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж".
Граница: дома № 1-80 на улице имени Бейимбета Майлина, дома № 1-86А на улице имени К.Сатбаева, дома № 1-40 на улице имени Жамбыла, дома на улицах имени Ж.Аймауытова, имени Толегена Токтарова, имени Д.Нурпейисовой, имени Саттигула, имени Айназар аты, имени Сырыма Датулы, имени Шакарима Кудайбердиулы в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 114
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа имени Жумагали Калдыгараева".
Граница: многоэтажные дома № 30-35, № 37, № 62-70, № 71-92, дома на улицах имени Осербая Кулбатырова, имени Енсегена Бокетбайулы, имени Жылкелди Байбозулы, имени Ыбрайым ахуна Кулбайулы, имени И.Тиленбайулы, имени Куанткана Ещанова, имени А.Жубанова, имени Алии Молдагуловой, имени Кулша Толеуулы, имени Байкул кажи Каныбекулы, имени С.Сейфуллина, имени Барак батыра в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 115
Центр: здание государственного учреждения "Устюртская средняя школа".
Граница: дома № 1-20 на улице имени Ахтана Керейулы, дома № 1-26 на улице имени Ерменбет бия, дома № 1-27 на улице имени Турманбет батыра, дома № 1-27 на улице имени певца Адиля, дома № 1-29 на улице имени певца Тастемира, дома № 1-29 на улице имени певца Турсына, дома № 101-117 на улице имени певца Досата, дома № 41-70 на улице имени Жамбыла, дома на улицах имени М.Ауезова, имени Атакозы батыра, имени Самбая Килыбайулы, имени А.Жанкелдина, имени Абая, имени Курмангази, имени Исатая Суйеубаева в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 116
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа имени Ы.Алтынсарина Бейнеуского района".
Граница: многоэтажные дома № 38-41, дома на улицах имени Косай аты, имени Т.Айбергенова, имени Ер Коная, имени Матжан бия, имени Ер Шабая, имени Толесина Алиева, имени Абыла Тилеуулы, имени Нурсултана Онгалбаева, имени Мадия Бегенова, имени Нурыма Шыршыгулулы, имени Оразмухамед ахуна, имени Кыдырша аты, имени Рсалы батыра, имени Акбобека, имени Кайыпа Корабайулы, имени Ер Бегея, имени Бауржана Момышулы, имени Ер Кармыса, имени Ахмета Байтурсынова, имени Есира Айшуакулы, имени Султана Бейбарыса, имени Кайшыбая Боканулы, имени Торемурат батыра в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 117
Центр: здание государственного учреждения "Воинская часть № 2087".
Граница: воинская часть № 2087 в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 118
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа имени Абая".

Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61 көп қабатты үйлер, С.Ақшабаев атындағы, Ж.Қалдығараев атындағы, Қашаған атындағы көшелердегі үйлер, 1-ауылдағы үйлер, шектері Сұлтан Бейбарыс атындағы, Төремұрат батыр атындағы, Қосай ата атындағы және Т.Айбергенов атындағы көшелермен шартты белгіленген аумақта орналасқан үйлер, № 1 және № 2 разъездің үйлері, Көне Бейнеу жеріндегі үйлер.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы: "Манашы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Қ.Сәтбаев атындағы көшедегі № 87-146 үйлер, Т.Рысқұлов атындағы көшедегі № 81-138 үйлер, Рзаевтар атындағы көшедегі № 1-48 үйлер, әнші Досат атындағы көшедегі № 1-100 үйлер, Балуанияз батыр атындағы көшедегі № 118-179 үйлер, Қожакелді Тоқсанбайұлы атындағы көшедегі № 115-179 үйлер, Амантұрлы батыр атындағы көшедегі № 128-179 үйлер, Асау батыр атындағы көшедегі № 128-179 үйлер, Қалнияз ақын атындағы көшедегі № 58-120 үйлер, Самалық батыр атындағы, Есекмерген батыр атындағы, әнші Шолтаман атындағы көшелердегі үйлер.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы: "Опорный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл селосының 2, 6 және 7 ауылдарының үйлері.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарақұм орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл селосының 3 және 5 ауылдарының үйлері және Боранқұл селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: "Совет Одағының Батыры Мәди Бегенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт селосындағы № 1-128 үйлер.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Есет селосындағы үйлер және Есет селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеу мектеп – интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сарға селосындағы үйлер және Сарға селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұрыш ауылындағы үйлер және Тұрыш ауылдық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сыңғырлау селосындағы үйлер және Сыңғырлау селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сам мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сам селосындағы үйлер және Сам селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Төлеп селосындағы үйлер және Төлеп селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ноғайты мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ноғайты селосындағы үйлер және Ноғайты селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тәжен мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тәжен ауылындағы үйлер.
2015 жылғы 19 маусымдағы
№ 2 аудан әкімінің шешіміне
4-қосымша
2014 жылғы 21 ақпандағы
№ 1 аудан әкімінің шешіміне
қосымша
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сам орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: многоэтажные дома № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61, дома на улицах имени С.Акшабаева, имени Ж.Калдыгараева, имени Кашагана, дома в 1-ауле, дома, расположенные на территории, пределы которой условно обозначены улицами имени Султана Бейбарыса, имени Торемурат батыра, имени Косай аты и имени Т.Айбергенова в селе Бейнеу, дома разъезда № 1 и № 2, дома в местности Коне Бейнеу.
Избирательный участок № 119
Центр: здание государственного учреждения "Манашинская средняя школа".
Граница: дома № 87-146 на улице имени К.Сатбаева, дома № 81-138 на улице имени Т.Рыскулова, дома № 1-48 на улице имени Рзаевых, дома № 1-100 на улице имени певца Досата, дома № 118-179 на улице имени Балуанияз батыра, дома № 115-179 на улице имени Кожакелди Токсанбайулы, дома № 128-179 на улице имени Амантурлы батыра, дома № 128-179 на улице имени Асау батыра, дома № 58-120 на улице имени Калнияз акына, дома на улицах имени Самалык батыра, имени Есекмерген батыра, имени певца Шолтамана в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 125
Центр: здание государственного учреждения "Опорненская средняя школа".
Граница: дома аулов 2, 6 и 7 села Боранкул.
Избирательный участок № 126
Центр: здание государственного учреждения "Каракумская средняя школа".
Граница: дома аулов 3 и 5 села Боранкул и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Боранкулском сельском округе.
Избирательный участок № 128
Центр: здание государственного учреждения "Совет Одағының Батыры Мәди Бегенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп".
Граница: дома № 1-128 в селе Акжигит.
Избирательный участок № 130
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Есет и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Есетском сельском округе.
Избирательный участок № 131
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу мектеп – интернаты" Бейнеуского районного акимата".
Граница: дома в селе Сарга и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Саргинском сельском округе.
Избирательный участок № 132
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Турыш и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Турышском сельском округе.
Избирательный участок № 133
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Сынгырлау и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Сынгырлауском сельском округе.
Избирательный участок № 134
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сам мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Сам и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Самском сельском округе.
Избирательный участок № 135
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Толеп и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Толепском сельском округе.
Избирательный участок № 136
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ноғайты мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Ногайты и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Ногайтинском сельском округе.
Избирательный участок № 137
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Тәжен мектеп – балабақша кешені" Бейнеуского районного акимата".
Граница: дома в селе Тажен.
приложение 4 к решению
акима района от 19 июня
2015 года № 2
приложение к решению
акима района от 21 февраля
2014 года № 1
Избирательный участок № 122
Центр: здание государственного учреждения "Сам орта мектебі".

Шекарасы: Бейнеу селосындағы Амантұрлы батыр атындағы көшедегі № 1-127 үйлер, Асау батыр атындағы көшедегі № 1-127 үйлер, Қалнияз ақын атындағы көшедегі № 1-57 үйлер, Қожакелді Тоқсанбайұлы атындағы көшедегі № 1-114 үйлер, Балуанияз батыр атындағы көшедегі № 1-117 үйлер, Т.Рысқұлов атындағы көшедегі № 1-80 үйлер, М.Жұмабаев атындағы көшедегі үйлер.

Граница: дома № 1-127 на улице имени Амантурлы батыра, дома № 1-127 на улице имени Асау батыра, дома №1-57 на улице имени Калнияз акына, дома № 1-114 на улице имени Кожакелди Токсанбайулы, дома № 1-117 на улице имени Балуанияз батыра, дома № 1-80 на улице имени Т.Рыскулова, дома на улице имени М.Жумабаева в селе Бейнеу.