Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 29/298 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 желтоқсанда № 2905 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келтірілген тізбесіне сәйкес Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Таджибаев).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ.Көшенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А.Мееров
Қарақия аудандық мәслихатының
2015 жылғы 28 қазандағы
№ 29/298 шешіміне қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің тізбесі
1. "Құрық ауылы бойынша жер учаскелері құнының базалық ставкасына түзету коэффициенттері және бағалық аймақтарға бөлу шекаралары туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2008 жылғы 20 ақпандағы № 5/37 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 19 наурызда № 11-4-54 болып тіркелген, "Қарақия" газетінде 2008 жылғы 22 сәуірде № 16 (242) жарияланған) шешіміне:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкасына" деген сөз тиісінше "мөлшерлемесіне" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 38/394(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. "Жетібай және Мұнайшы ауылдары бойынша жер учаскелері құнының базалық ставкаларына түзету кэффициенттері және бағалық аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2009 жылғы 06 ақпандағы № 13/110 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 27 ақпанда № 11-4-73 болып тіркелген, "Қарақия" газетінде 2009 жылғы 10 наурызда № 11 (297) жарияланған) шешіміне:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларына", "ставкасына" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелеріне", "мөлшерлемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения маслихата Каракиянского района
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 29/298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 09 декабря 2015 года № 2905.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" и Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогооблажения", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения маслихата Каракиянского района согласно прилагаемому перечню.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, полномочия депутатов и по социальным вопросам (председатель комиссии Е.Таджибаев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" после государственной регистрации обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
К.Кошенов
Секретарь районного
маслихата
А.Мееров
Приложение к решению
маслихата Каракиянского
района от 28 октября 2015 года
№29/298
Перечень изменений в некоторые решения маслихата
Каракиянского района
1. В решение Каракиянского районного маслихата от 20 февраля 2008 года № 5/37 "О поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы за земельные участки и зонирование территории по селу Курык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-54 от 19 марта 2008 года, опубликовано в газете "Қарақия" от 22 апреля 2008 года № 16 (242)):
в заголовок и по всему тексту на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 13.03.2020 № 38/394 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. В решение Каракиянского районного маслихата от 06 февраля 2009 года № 13/110 "О поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы за земельные участки и проектах (схем) зонирование земель по селам Жетыбай и Мунайшы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-73 от 27 февраля 2009 года, опубликовано в газете "Қарақия" от 10 марта 2009 года № 11 (297)):
в заголовок и по всему тексту на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.

4. "Салық салу мақсатында Жетібай және Мұнайшы кенттері аумақтарын аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2009 жылғы 06 ақпандағы № 13/111 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 03 наурызда № 11-4-75 болып тіркелген, "Қарақия" газетінде 2009 жылғы 10 наурызда № 11 (297) жарияланған) шешіміне:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларына" деген сөз тиісінше "мөлшерлемесіне" деген сөзбен ауыстырылсын.
5. "Құланды ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 8/97 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 07 маусымда № 2250 болып тіркелген, "Қарақия" газетінде 2013 жылғы 20 маусымда № 25 (536) жарияланған) шешіміне:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларына" деген сөз тиісінше "мөлшерлемесіне" деген сөзбен ауыстырылсын.
6. "Құрық ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/236 (нормативтік құқықтық актілерді мемлкеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 2598 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 04 ақпанында жарияланған) шешіміне:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларына" деген сөз тиісінше "мөлшерлемесіне" деген сөзбен ауыстырылсын;
бүкіл мәтін бойынша "селоның" деген сөз тиісінше "ауылдың" деген сөзбен ауыстырылсын.
7. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 27.10.2021 № 8/69 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. В решение Каракиянского районного маслихата от 06 февраля 2009 года № 13/111 "О поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы за земельные участки и схема зонирования земель в целях налогооблажения по селам Жетыбай и Мунайшы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-75 от 03 марта 2009 года, опубликовано в газете "Қарақия" от 10 марта 2009 года № 11 (297)):
в заголовок и по всему тексту на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
5. В решение Каракиянского районного маслихата от 26 апреля 2013 года № 8/97 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Куланды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2250 от 07 июня 2013 года, опубликовано в газете "Қарақия" от 20 июня 2013 года № 25 (536)):
в заголовок и по всему тексту на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
6. В решение Каракиянского районного маслихата от 15 декабря 2014 года № 24/236 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Курык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2598 от 15 декабря 2014 года, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 04 февраля 2015 года):
в заголовок и по всему тексту на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
7. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27.10.2021 № 8/69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).