2016 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 469 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 6184 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабы 5) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Ахметова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ С. Аймұхамбетова
2015 жылғы 11 желтоқсан
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Қ. Төлеубаев
2015 жылғы 11 желтоқсан
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ Е. Спанов
2015 жылғы 11 желтоқсан
Мәслихаттың
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 469 шешіміне қосымша
2016 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері (теңге)
1.
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2016 год
Решение маслихата Костанайской области от 11 декабря 2015 года № 469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 января 2016 года № 6184
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2016 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Ахметова
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
акимата Костанайской области"
_______________ С. Аймухамбетова
11 декабря 2015 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
_______________ К. Тулеубаев
11 декабря 2015 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
_______________ Е. Спанов
11 декабря 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 11 декабря 2015 года
№ 469
Ставки платы
за пользование водными ресурсами
из поверхностных источников на 2016 год
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы (тенге)
1.
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги