Әкімдіктің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 1595 "2016 жылы халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1827 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 6124 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 431 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 21.04.2016 № 431 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5, 7-баптарына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 1595 "2016 жылы халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6027 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағында:
2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата–ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма тоғыз жасқа дейінгі балалар;";
15) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов

О внесении изменений в постановление акимата от 4 ноября 2015 года № 1595 "Об определении целевых групп населения в 2016 году"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 28 декабря 2015 года № 1827. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2016 года № 6124. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21 апреля 2016 года № 431
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21.04.2016 № 431.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Рудного от 4 ноября 2015 года № 1595 " Об определении целевых групп населения в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6027, опубликовано в газете "Рудненский рабочий" 8 декабря 2015 года) следующие изменения:
в пункте 1 указанного постановления:
подпункты 2), 3) изложить в новой редакции:
"2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати девяти лет;";
подпункт 15) исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Б. Гаязов