Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 53 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда № 5411 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 4-тармағының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 31-бабының негізінде, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданы әкімінің
міндетін атқарушы А. Сұлтанов
Әкімдіктің
2015 жылғы ақпандағы
№ 53 қаулысына қосымша
Шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін үй-жайлар

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 23 февраля 2015 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2015 года № 5411.
На основании пункта 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карабалыкского района А. Султанов
Приложение
к постановлению акимата
от 23 февраля 2015 года № 53
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 09.02.2021 № 38 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
1.
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қарабалық аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
2.
Тоғызақ ауылы
Тоғызақ ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
3.
Белоглинка ауылы
Белоглин ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
4.
Станционное ауылы
Станционный ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
5.
Новотроицкое ауылы
Новотроицк ауылдык мәдениет үйінің ғимаратында
6.
Победа ауылы
Победа ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
7.
Боскөл ауылы
Бозкөл ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
8.
Михайловка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Михайлов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9.
Приречное ауылы
Өрнек ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
10.
Лесное ауылы
Есенкөл ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
11.
Славенка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Славян негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
12.
Бөрлі ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Бөрлі жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13.
Смирновка ауылы
Смирнов ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Карабалыкского района Костанайской области от 09.02.2021 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч кандидатов с избирателями
1.
поселок Карабалык
В здании государственного учреждения "Карабалыкский районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Карабалыкского района
2.
село Тогузак
В здании Тогузакского сельского Дома культуры
3.
село Белоглинка
В здании Белоглинского сельского Дома культуры
4.
село Станционное
В здании Станционного сельского Дома культуры
5.
село Новотроицкое
В здании Новотроицкого сельского Дома культуры
6.
село Победа
В здании Побединского сельского Дома культуры
7.
село Босколь
В здании Боскольского сельского Дома культуры
8.
село Михайловка
В здании коммунального государственного учреждения "Михайловская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области
9.
село Приречное
В здании Урнекского сельского Дома культуры
10.
село Лесное
В здании Есенкольского сельского Дома культуры
11.
село Славенка
В здании коммунального государственного учреждения "Славянская основная средняя школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области
12.
село Бурли
В здании коммунального государственного учреждения "Бурлинская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области
13.
село Смирновка
В здании Смирновского сельского Дома культуры