Қостанай ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 297 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 мамырда № 5620 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 8 ақпандағы № 376 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 08.02.2016 № 376 шешімімен (қабылданған күннен кейін қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Қостанай ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы, Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Досжанов
Мәслихаттың
2015 жылғы 23 сәуірдегі
№ 297 шешіміне қосымша
Қостанай ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
Елді мекендердің атаулары
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
1
Александров ауылдық округі
Александров ауылы Школьная көшесіндегі алаң
2
Белозер ауылдық округі
Белозер ауылы Калинин көшесі 24, алаң
3
Борис-Романов ауылы
Борис-Романов ауылы Молодежная көшесі 9, алаң
4
Владимиров ауылдық округі
Владимиров ауылы Школьная көшесіндегі алаң
5
Воскресенов ауылы
Воскресенов ауылы Ленин көшесі 51, алаң
6
Глазунов ауылдық округі
Глазунов ауылы Школьная көшесі 4, орталық алаң
7
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл ауылы Центральная көшесіндегі орталық алаң
8
Жданов ауылдық округі
Жданов ауылы Алтынсарин көшесі 18А, алаң
9
Заречный ауылдық округі
Заречный ауылы Юбилейная көшесі 12, алаң
10
Затобол кенті
Затобол кенті Калинин көшесі 65, алаң
11
Майкөл ауылдық округі
Майкөл ауылы 30 лет Победы көшесіндегі алаң
12
Мичурин ауылдық округі
Мичурин ауылы Школьная көшесіндегі алаң
13
Мәскеу ауылдық округі
Мәскеу ауылы Октябрьская және Ленин көшелерінің қиылысындағы орталық алаң
14
Надеждин ауылдық округі
Надеждин ауылы Ленин көшесіндегі орталық алаң
15
Озерный ауылы
Озерный ауылы Ленин көшесіндегі алаң
16
Октябрь ауылдық округі
Октябрь ауылы Дорожная және Ленинградская көшелерінің қиылысындағы орталық алаң
17
Половников ауылдық округі
Половников ауылы Ленин көшесі 56, алаң
18
Садчиков ауылдық округі
Садчиков ауылы Ленин көшесі 189, алаң
19
Ульянов ауылдық округі
Ульянов ауылы Ленин көшесіндегі алаң
20
Шишкин ауылдық округі
Шишкин ауылы Ленин көшесіндегі алаң

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Костанайского района
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 23 апреля 2015 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 мая 2015 года № 5620. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 8 февраля 2016 года № 376
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 08.02.2016 № 376 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Костанайского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь Костанайского
районного маслихата
А. Досжанов
Приложение
к решению маслихата
от 23 апреля 2015 года № 297
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Костанайского района
Наименования
населенных пунктов
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
Александровский сельский округ
Площадь по улице Школьная в селе Александровка
2
Белозерский сельский округ
Площадь по улице Калинина, 24 в селе Белозерка
3
село Борис-Романовка
Площадь по улице Молодежная, 9 в селе Борис-Романовка
4
Владимировский сельский округ
Площадь по улице Школьная в селе Владимировка
5
село Воскресеновка
Площадь по улице Ленина, 51 в селе Воскресеновка
6
Глазуновский сельский округ
Центральная площадь по улице Школьная, 4 в селе Глазуновка
7
Жамбылский сельский округ
Центральная площадь по улице Центральная в селе Жамбыл
8
Ждановский сельский округ
Площадь по улице Алтынсарина, 18А в селе Ждановка
9
Заречный сельский округ
Площадь по улице Юбилейная, 12 в селе Заречное
10
поселок Затобольск
Площадь по улице Калинина, 65 в поселке Затобольск
11
Майкольский сельский округ
Площадь по улице 30 лет Победы в селе Майколь
12
Мичуринский сельский округ
Площадь по улице Школьная в селе Мичуринское
13
Московский сельский округ
Центральная площадь на пересечении улиц Октябрьская и Ленина в селе Московское
14
Надеждинский сельский округ
Центральная площадь по улице Ленина в селе Надеждинка
15
село Озерное
Площадь по улице Ленина в селе Озерное
16
Октябрьский сельский округ
Центральная площадь на пересечении улиц Дорожная и Ленинградская в селе Октябрьское
17
Половниковский сельский округ
Площадь по улице Ленина, 56 в селе Половниковка
18
Садчиковский сельский округ
Площадь по улице Ленина, 189 в селе Садчиковка
19
Ульяновский сельский округ
Площадь по улице Ленина в селе Ульяновское
20
Шишкинский сельский округ
Площадь по улице Ленина в селе Шишкинское