Әкімдіктің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 423 "Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 171 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 тамызда № 5833 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 423 "Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5234 тіркелген, 2015 жылғы 08 қаңтарда "Меңдіқара үні" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
Осы қаулымен бекітілген "Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі 16-тармақ мынадай мазмұндағы 27-1) тармақшамен толықтырылсын:
"27-1) халыққа психологиялық-медициналық–педагогикалық консультациялық көмек көрсетуді қамтамасыз етеді";
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдар тізбесі мынадай мазмұндағы 38) тармақшамен толықтырылсын:
"38) Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Меңдіқара ауданының психологиялық – педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.В. Швыдченкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Ионенко

О внесении дополнений в постановление акимата от 14 ноября 2014 года № 423 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Мендыкаринского района"
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 17 июля 2015 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 августа 2015 года № 5833
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мендыкаринского района от 14 ноября 2014 года № 423 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5234, опубликовано 08 января 2015 года в газете "Меңдіқара үні") следующие дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" утвержденном указанным постановлением, пункт 16 дополнить подпунктом 27-1) следующего содержания:
"27-1) оказывает психолого-медико-педагогическую консультативную помощь населению";
перечень государственных учреждений и предприятий находящихся в ведении государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" дополнить подпунктом 38) следующего содержания:
"38) Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Мендыкаринского района" отдела образования акимата Мендыкаринского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Швыдченко С.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В. Ионенко