Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 1-09/03 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 ақпанда № 4316 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімі міндетін атқарушының 2015 жылғы 3 қарашадағы № 1-09/05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімі міндетін атқарушының 03.11.2015 № 1-09/05 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы басшысының ұсынысы негізінде, ірі қара малдан бруцеллез ауруы анықталуына байланысты, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округінің "Сергей" шаруа қожалығы аумағында мал шаруашылығы саласы бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақсу қаласының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері, Ақсу қаласы бойынша тұтынушылардың құқықтарын қорғау жөніндегі Ақсу қалалық басқармасы" (келісім бойынша) республикалық мемлекеттік мекемесі анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитарлық қолайлы жағдайға қолжеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитарлық іс-шаралар өткізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен соң қолданысқа еңгізіледі.
Евгеньевка селолық
округінің әкімі М. Дүйсенби
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қаласының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекеменің
басшысы В. Шанов
2015 жылғы "20" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қаласы бойынша
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау бойынша Ақсу
қалалық басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекеменің басшысы А. Жалелов
2015 жылғы "20" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауылшаруашылығы министрлігінің
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің Ақсу
қалалық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекеменің басшысы Ғ. Батаев
2015 жылғы "20" ақпан

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Евгеньевского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 20 февраля 2015 года № 1-09/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 февраля 2015 года № 4316. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Евгеньевского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 3 ноября 2015 года № 1-09/05
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Евгеньевского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 03.11.2015 № 1-09/05.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Аксуской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Установить ограничительные мероприятия по животноводческой отрасли на территории крестьянского хозяйства "Сергей" Евгеньевского сельского округа города Аксу.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии города Аксу" (по согласованию), "Аксуская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканского государственного учреждения "Аксуское городское управление по защите прав потребителей по городу Аксу" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Евгеньевского
сельского округа М.Д. Дүйсенби
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
города Аксу" В. Шанов
"20" февраля 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
по защите прав потребителей
по городу Аксу" А. Жалелов
"20" февраля 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Аксуская городская
территориальная инспекция
комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан" Г. Батаев
"20" февраля 2015 года