Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 283-5/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 4422 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 тамыздағы № 246/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 13.08.2018 № 246/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3746 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 наурыздағы аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің № 14 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
10-тармақтың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"осы Қағидалардың 9-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген санаттарға 2 кезеңдік басылымға жазылуға нақты шығындар бойынша, бірақ 3 айлық есептік көрсеткіштен артық емес, уәкілетті органға өтініш негізінде";
9-тармақтың 10) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"медициналық мекеменің қорытындысы бойынша балаға арналған қосымша тамаққа мұқтаж бір жасқа дейінгі жастағы балалары бар, орташа табысы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің бір реттік мөлшерінен аспайтын азаматтарға (отбасыларға) (жиынтық табысты есептеу кезінде әлеуметтік көмекті алуға үміткер отбасының құрамына ата-аналары (бала асырап алушылар) және олардың қарауындағы 18 жасқа толмаған балалар есептелсін)";
9-тармақтың 10) тармақшасының бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 30 марта 2015 года № 283-5/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 апреля 2015 года № 4422. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 13 августа 2018 года № 246/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 13.08.2018 № 246/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3746, опубликованное в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 5 марта 2014 года № 14) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Железинском районе, утвержденных указанным решением:
подпункт 2) пункта 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"для категории, указанной в подпункте 1) пункта 9 настоящих Правил на подписку 2-х периодических изданий по фактическим затратам, но не более 3-х месячных расчетных показателей на основании заявления в уполномоченный орган";
подпункт 10) пункта 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"гражданам (семьям), имеющим детей в возрасте до одного года, со среднедушевым доходом, не превышающим однократного размера прожиточного минимума, нуждающимся в дополнительном детском питании по заключению медицинского учреждения (при исчислении совокупного дохода в состав семьи, претендующей на получение социальной помощи, учитывать родителей (усыновителей) и находящихся на их иждивении детей, не достигших 18 лет)";
абзац пятый подпункта 10) пункта 9 изложить в следующей редакции:

"12 аптаға дейінгі жүктілігіне байланысты Железин аудандық ауруханасына дер кезінде есепке тұрған жүкті әйелдерге (жиынтық табысты есептеу кезінде әлеуметтік көмекті алуға үміткер отбасының құрамына ата-аналары (бала асырап алушылар) және олардың қарауындағы 18 жасқа толмаған балалар есептелсін)";
11-тармақтың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"осы Қағидалардың 9-тармағының 10) тармақшасының жетінші абзацында көрсетілген санаттарға 5 айлық есептік көрсеткішке дейінгі мөлшерде уәкілетті органға осы Қағидалардың 15-тармағының 1), 2), 5) тармақшаларында көрсетілген құжаттар қоса берілген өтініші негізінде";
10-тармақтың 2) тармақшасының бірінші, төртінші абзацтары және 11-тармақтың 1) тармақшасының үшінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железинка аудандық мәслихаттың бюджет және тұрақты әлеуметтік-экономикалық даму комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы З. Оспанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков

"беременным женщинам, своевременно обратившимся в Железинскую районную больницу для постановки на учет по беременности до 12 недель (при исчислении совокупного дохода в состав семьи, претендующей на получение социальной помощи, учитывать родителей (усыновителей) и находящихся на их иждивении детей, не достигших 18 лет)";
подпункт 2) пункта 11 дополнить абзацем следующего содержания:
"для категории, указанной в абзаце седьмом подпункта 10) пункта 9 настоящих Правил в размере 5 месячных расчетных показателей на основании заявления в уполномоченный орган с приложением документов, указанных в подпунктах 1), 2), 5) пункта 15 настоящих Правил";
абзацы первый, четвертый подпункта 2) пункта 10 и абзац третий подпункта 1) пункта 11 исключить.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета Железинского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата З. Оспанова
Секретарь районного маслихата В. Крутиков