Жамбыл ауылдық округі Широкое ауылының аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 1-16/01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 4326 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 16 ақпандағы N 1-16/01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 16.02.2016 N 1-16/01 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына сәйкес, Лебяжі ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының ұсынысы негізінде, Жамбыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жануарлардың лейкоз ауруының анықталуына байланысты Жамбыл ауылдық округінің Широкое ауылының аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Ауылдық округ әкімі Н. Айтуғанов
Келісілді
Қазақстан Реcпубликасы
Ауыл шаруашылығы
Министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау
Комитетінің Лебяжі
аудандық аумақтық
инспекциясының басшысы
2015 жылғы "23" ақпан Ғ. Сағалов

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Широкое Жамбылского сельского округа
Решение акима Жамбылского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 23 февраля 2015 года № 1-16/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 февраля 2015 года № 4326. Утратило силу решением акима Жамбылского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 16 февраля 2016 года N 1-16/01
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 16.02.2016 N 1-16/01.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Лебяжинского района, аким Жамбылского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни лейкоза животных установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Широкое Жамбылского сельского округа.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого офицального опубликования.
Аким сельского округа Н. Айтуганов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Лебяжинской
районной территориальной
инспекции Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан Г. Сагалов
"23" февраля 2015 года