"Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/52 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 1120 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 2/266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 26.04.2019 № 2/266 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңдарына, V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХХV сессиясының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 144 "Алматы қаласын басқару сызбасын бекіту туралы" шешіміне, Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 15 шілдедегі № 3/606 "Алматы қаласы әкімдігінің құрылымы туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 1/33 қаулысына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі құрылсын.
2. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 18.05.2018 № 2/209 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы жергілікті бюджетте тиісті қаржы жылына "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қаржыландыруды қарастырсын.
4. "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Алматы қаласының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы Б. Қарымсақовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 30 қаңтардағы
№ 1/52 қаулысымен бекітілді
"Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Ереженiң күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 18.05.2018 № 2/209 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О создании коммунального государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 февраля 2015 года № 1120. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 26 апреля 2019 года № 2/266
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 26.04.2019 № 2/266 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", решением внеочередной XXXV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 5 июля 2013 года № 144 "Об утверждении схемы управления городом Алматы", постановлением акимата города Алматы от 23 января 2015 года № 1/33 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 15 июля 2013 года № 3/606 "О структуре акимата города Алматы", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать коммунальное государственное учреждение "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы".
2. Пункт 2 утратил силу постановлением акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы предусмотреть финансирование коммунального государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы" в местном бюджете на соответствующий финансовый год.
4. Коммунальному государственному учреждению "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы" в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию коммунального государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы" в органах юстиции города Алматы;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы Б. Карымсакова.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов
ПОЛОЖЕНИЕ
о коммунальном государственном учреждении "Управление
государственного архитектурно-строительного
контроля города Алматы"
Сноска. Положение утратило силу постановлением акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).