Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын анықтау және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 80 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 наурызда N 3138 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы N 139 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 05.05.2015 N 139 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңы 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққайың аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың барлығына Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары 1 қосымшаға келісті анықталсын.
2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың Аққайың ауданының аумағында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде 2 қосымшаға келісті үй-жай ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы С.Қ. Сарсымбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққайың ауданы әкімінің м.а. Е. Жақыпов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың аудандық сайлау
комиссияның төрағасы
2015 жылғы 02 наурыз
О. Плищенко
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 80 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың барлығына Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
р/с №
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
Астраханка ауылдық округі
1
Астраханка ауылы
"Виктория" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Аралағаш ауылдық округі
3
Аралағаш ауылы
"Нұралы" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Власовка ауылдық округі
3
Власовка ауылы
"Лидия" дүкенінің жанындағы ақпараттық стенд
Григорьевка ауылдық округі
4
Трудовое ауылы
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ауылдық клубы ғимараттарының жанындағы ақпараттық стенд
Ивановка ауылдық округі
5
Ивановка ауылы
"Меркурий" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Қиялы ауылдық округі
6
Қиялы ауылы
"Қиялы Астық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асханасы ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Лесной ауылдық округі
7
Ленинское ауылы
"Астана" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Полтавка ауылдық округі
8
Полтавское ауылы
"Полтавское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Смирново ауылдық округі
9
Смирново ауылы
"Паллада" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Тоқшын ауылдық округі
10
Тоқшын ауылы
"Кулинария" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Шағалалы ауылдық округі
11
Шағалалы ауылы
"Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылық стансасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Черкасс ауылдық округі
12
Черкасское ауылы
"Черкасское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями на территории Аккайынского района
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 2 марта 2015 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 марта 2015 года № 3138. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 5 мая 2015 года N 139
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 05.05.2015 N 139 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Аккайынской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Аккайынского района, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Аккайынского района, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Сарсымбаева С.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима
Аккайынского района
Е. Жакупов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Аккайынской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
02 марта 2015 года
О. Плищенко
Приложение 1 к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 02 марта 2015 года № 80
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Аккайынского района
п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения
Астраханский сельский округ
1
село Астраханка
информационный стенд у здания магазина "Виктория"
Аралагашский сельский округ
2
село Аралагаш
информационный стенд у здания магазина "Нуралы"
Власовский сельский округ
3
село Власовка
информационный стенд у магазина "Лидия"
Григорьевский сельский округ
4
село Трудовое
информационный стенд у здания Сельского клуба, государственного учреждения "Аппарат акима Григорьевского сельского округа"
Ивановский сельский округ
5
село Ивановка
информационный стенд у здания магазина "Меркурий"
Киялинский сельский округ
6
село Киялы
информационный стенд у здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Киялы Астык"
Лесной сельский округ
7
село Ленинское
информационный стенд у здания магазина "Астана"
Полтавский сельский округ
8
село Полтавка
информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Полтавское"
Смирновский сельский округ
9
село Смирново
информационный стенд у здания магазина "Паллада"
Токушинский сельский округ
10
село Токуши
информационный стенд у здания магазина "Кулинария"
Аульный округ Шагалалы
11
ауыл Шагалалы
информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Сельскохозяйственная опытная станция"
Черкасский сельский округ
12
село Черкасское
информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Черкасское"

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 80 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың Аққайың ауданының аумағында сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай
р/с №
Елді мекен атауы
Кездесулерді өткізу орны
1
Аралағаш ауылы
"Аралағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Ауылдық клубының ғимаратында
2
Рублевка ауылы
"Рублевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
3
Астраханка ауылы
"Астрахан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
4
Қаратомар ауылы
"Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Ауылдық клубының ғимаратында
5
Власовка ауылы
"Власовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6
Шағалалы ауылы
"Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Мәдениет үйінің ғимаратында
7
Трудовое ауылы
"У.М.Ахмедсафин атындағы Совет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8
Ивановка ауылы
"Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9
Қиялы ауылы
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Аққайың ауданының аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10
Ленинское ауылы
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Мәдениет үйінің ғимаратында
11
Полтавка ауылы
"Полтавка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
12
Смирново ауылы
Аққайың ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимаратында
13
Тоқшын ауылы
"Тоқшын мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
14
Черкасское ауылы
"Черкасский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

Приложение 2 к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 02 марта 2015 года № 80
Помещение для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Аккайынского района
п/п
Наименование населенных пунктов
Место проведения встреч
1
село Аралагаш
В здании Сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Аралагашского сельского округа",
2
село Рублевка
В здании коммунального государственного учреждения "Рублевская средняя школа"
3
село Астраханка
В здании коммунального государственного учреждения "Астраханская средняя школа"
4
село Каратомар
В здании Сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Астраханского сельского округа",
5
село Власовка
В здании коммунального государственного учреждения "Власовская средняя школа"
6
ауыл Шағалалы
В здании Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима аульного округа Шагагалы",
7
село Трудовое
В здании коммунального государственного учреждения "Советская средняя школа имени У.М.Ахмедсафина"
8
село Ивановка
В здании коммунального государственного учреждения "Ивановская средняя школа"
9
село Киялы
В здании коммунального государственного учреждения "Аграрный колледж Аккайынского района" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
10
село Ленинское
В здании Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа"
11
село Полтавка
В здании коммунального государственного учреждения "Полтавская средняя школа"
12
село Смирново
В здании государственного казенного комунального предприятия "Дом культуры" акимата Аккайынского района
13
село Токуши
В здании коммунального государственного учреждения "Токушинская школа-гимназии"
14
село Черкасское
В здании коммунального государственного учреждения "Черкасская средняя школа"