Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламент Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 94 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 3124 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 20.05.2016 № 178 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау "Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Калиевке жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Баракатов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Изжанов
" 6 " наурыз 2015 жыл
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы "6" наурыздағы № 94 қаулысына қосымша
Құрманғазы ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының
ТІЗБЕСІ
р/с
Ауылдық округтер атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Асан ауылдық округі
Асан ауылы, "Б.Момышұлы атындағы жалпы білім беретін қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
2
Азғыр ауылдық округі
Балқұдық ауылы, "Балқұдық селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
3
Сүйіндік ауылдық округі
Сүйіндік ауылы, "Сүйіндік селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
4
Бірлік ауылдық округі
Бірлік ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
5
Сафон ауылдық округі
Сафон ауылы, "Сафон селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
6
Кудряшов ауылдық округі
Кудряшов ауылы, "Құрманғазы ауданы мәдениет және тілді дамыту бөлімі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "Кудряшов селолық клубы" мемлекеттік кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
7
Байда ауылдық округі
Котяев ауылы, "Байда селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
8
Шортанбай ауылдық округі
Шортанбай ауылы, "Шортанбай селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
9
Көптоғай ауылдық округі
Көптоғай ауылы, Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Ақтоты" бала бақша" ғимаратының жанындағы стенд
10
Дыңғызыл ауылдық округі
Жыланды ауылы, "Д.Нурпеисова атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
11
Қиғаш ауылдық округі
Қиғаш ауылы, "Құрманғазы аудандық мәдениет және тілді дамыту бөлімі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "Қиғаш селолық клубы" мемлекеттік кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
12
Ақкөл ауылдық округі
Ақкөл ауылы, "Ақкөл селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
13
Киров ауылдық округі
Дәшін ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
14
Нұржау ауылдық округі
Нұржау ауылы, "Нұржау селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
15
Орлы ауылдық округі
Орлы ауылы, "Калинин селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
16
Теңіз ауылдық округі
Приморье ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
17
Еңбекші ауылдық округі
Жұмекен ауылы, "Еңбекші селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
18
Мақаш ауылдық округі
Алға ауылы, "Морской селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
19
Ганюшкин ауылдық округі
Ганюшкин ауылы, "Смағұл Көшекбаев атындағы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны" мемлекеттік кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 06 марта 2015 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 марта 2015 года № 3124. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области № 178 от 20 мая 2016 года
Cноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 20.05.2016 № 178.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района" Калиева Н.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Баракатов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии: А. Изжанов
" 6 " марта 2015 года
Приложение к постановлению акимата района от "6" марта 2015 года № 94
ПЕРЕЧЕНЬ
мест по Курмангазинскому району для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Наименование сельского округа
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Асанский сельский округ
село Асан, стенд возле здания государственного учреждения "Общеобразовательная казахская средняя школа имени Б.Момышулы"
2
Азгирский сельский округ
село Балкудук, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Балкудукский сельский клуб"
3
Суюндукский сельский округ
село Суюндук, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Суюндукский дом культуры"
4
Бирликский сельский округ
село Бирлик, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Бирликского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
5
Сафоновский сельский округ
село Сафоновка, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Сафоновский сельский дом культуры"
6
Кудряшовский сельский округ
село Кудряшово, стенд возле здания государственного предприятия "Курмангазинский районный отдел культуры и развития языка государственного коммунального казенного предприятия "Кудряшовский сельский клуб""
7
Байдинский сельский округ
село Котяевка, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Байдинский сельский клуб"
8
Шортанбайский сельский округ
село Шортанбай, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Шортанбайский сельский дом культуры"
9
Коптогайский сельский округ
село Коптогай, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Актоты""
10
Дынгызылский сельский округ
село Жыланды, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа им.Д.Нурпеисовой"
11
Кигашский сельский округ
село Кигач, стенд возле здания государственного предприятия "Курмангазинский районный отдел культуры и развития языка государственное коммунальное казенное предприятие "Кигачский сельский клуб""
12
Аккольский сельский округ
село Акколь, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Аккольский сельский дом культуры"
13
Кировский сельский округ
село Дашино, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Кировского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
14
Нуржауский сельский округ
село Нуржау, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры села Нуржау"
15
Сельский округ Орлы
село Орлы, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Калининский сельский дом культуры"
16
Тенизский сельский округ
село Приморье, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Тенизского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
17
Енбекшинский сельский округ
село Жумекен, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Енбекшинский сельский клуб"
18
Макашский сельский округ
село Алга, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Морской сельский дом культуры"
19
Ганюшкинский сельский округ
село Ганюшкино, стенд возле здания государственного предприятия "Коммунальное государственное казенное предприятие "Районный дом культуры имени Смагула Кушекбаева""