Түркістан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 114 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 маусымда № 3196 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбына өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 16.03.2021 № 73 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 143-ө өкіміне сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 16.03.2021 № 73 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б. Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі А.Мырзахметов
Б.Оспанов
Б.Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Қаныбеков
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2015 жылғы
"22" сәуірдегі № 114
қаулысына қосымша
Түркістан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Туркестанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 апреля 2015 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 июня 2015 года № 3196
Сноска. Заголовок постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Туркестанской области от 16.03.2021 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 143-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Туркестанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Туркестанской области от 16.03.2021 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.
Аким области А.Мырзахметов
Оспанов Б.
Жылкышиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от "22" апреля 2015г. № 114
Нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Туркестанской области

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 16.03.2021 № 73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.05.2023 № 93 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
1. Түркістан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
Табиғи газын тұтыну сипаттамасы
Өлшем бірлігі (м3)
Айлық тұтыну нормасы
Облыс көлемінде
1
Ас дайындау (газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған жағдайда)
1 адамға

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата Туркестанской области от 16.03.2021 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 15.05.2023 № 93 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Туркестанской области
Характеристика потребления природного газа
Еденица измерения (м3)
Месячная норма потребления
По области
1
Приготовление пищи (при наличии газовой плиты и централизованного горячего водоснабжения)
на 1 человека

0,179
3
Түркістан қаласының тұтынушылары үшін жылумен жабдықтау және ыстық сумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
Жылу беру маусымы кезеңінде көп пәтерлі және жеке тұрғын үйлерді жылумен жабдықтау
1 м2-ге Гкал
0,142
Ыстық сумен жабдықтау
жылына бір адамға Гкал
2,73
4
Арыс қаласының тұтынушылары үшін жылу бойынша коммуналдық қызметті пайдалану нормалары
Жылу беру маусымында көп пәтерлі және жеке үйлерге 1 шаршы метрге жылуды пайдалану нормасы
Гкал/м2
0,094
5
Созақ ауданы, Таукент ауылының тұтынушылары үшін жылу бойынша коммуналдық қызметті пайдалану нормалары
Жылу беру маусымында көп пәтерлі және жеке үйлерге 1 шаршы метрге жылуды пайдалану нормасы
Гкал/м2
0,2091
6
Созақ ауданы, Қыземшек ауылының тұтынушылары үшін жылу бойынша коммуналдық қызметті пайдалану нормалары
Жылу беру маусымында көп пәтерлі және жеке үйлерге 1 шаршы метрге жылуды пайдалану нормасы
Гкал/м2
0,2677
7
Ленгір қаласының тұтынушылары үшін жылу бойынша коммуналдық қызметті пайдалану нормалары
Жылу беру маусымында көп пәтерлі және жеке үйлерге 1 шаршы метрге жылуды пайдалану нормасы
Гкал/м2
0,094

0,179
3
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению и горячему водоснабжению для потребителей города Туркестан
Теплоснабжение многоквартирных и индивидуальных жилых домов в период отопительного сезона
Гкал на 1 м2
0,142
Горячее водоснабжение
Гкал на одного человека в год
2,73
4
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей города Арыс
норма на отопление многоквартирных и индивидуальных жилых домов на 1 квадратный метр, в отопительный период
Гкал/м2
0,094
5
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей поселка Таукент, Созакского района
норма на отопление многоквартирных и индивидуальных жилых домов на 1 квадратный метр, в отопительный период
Гкал/м2
0,2091
6
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей поселка Кыземшек, Созакского района
норма на отопление многоквартирных и индивидуальных жилых домов на 1 квадратный метр, в отопительный период
Гкал/м2
0,2677
7
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей города Ленгер
норма на отопление многоквартирных и индивидуальных жилых домов на 1 квадратный метр, в отопительный период
Гкал/м2
0,094