"Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 39/266-5с шешiмiне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 46/327-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 сәуірде № 3166 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/627-6с шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 14.09.2020 № 69/627-6с шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңының 1 бабының 3 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 39/266-5с "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2784 тіркелген, 2014 жылғы 29 тамызда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешiмiне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер салығының базалық мөлшерлемелерiн түзету туралы";
шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "ставкалары" деген сөздер тиiсiнше "мөлшерлемелерi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Н.Бекназаров

О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 8 августа 2014 года № 39/266-5с "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 46/327-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 апреля 2015 года № 3166. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 14 сентября 2020 года № 69/627-6с
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 14.09.2020 № 69/627-6с (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 8 августа 2014 года № 39/266-5с "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации норматиных правовых актов за № 2784, опубликовано 29 августа 2014 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения:
внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Н. Бекназаров