""Б" корпусындағы Қазығұрт аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 44/305-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 46/321-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қазанда № 3369 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 50/349-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 22.01.2016 № 50/349-V шешімімен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
«Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы Жарлығының 27-тармағына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 86 бұйрығымен бекітілген «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың үлгілік әдістемесінің 2-тармағына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 44/305-V ««Б» корпусындағы Қазығұрт аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3272 тіркелген, 2015 жылы 07 тамызда «Қазығұрт тынысы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген орыс тіліндегі «Б» корпусындағы Қазығұрт аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесінің 13 тармағына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       М.Тұранов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М.Момынов

О внесении изменения в решение Казыгуртского районного маслихата от 26 июня 2015 года № 44/305-V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Казыгуртского районного маслихата корпуса "Б""
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 сентября 2015 года № 46/321-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 октября 2015 года № 3369. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 50/349-V
Сноска. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.01.2016 № 50/349-V (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 27 Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года «Об утверждении Правил проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих», пунктом 2 Типовой методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б», утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2014 года № 86 Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 26 июня 2015 года № 44/305-V «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Казыгуртского районного маслихата корпуса «Б»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3272, опубликовано 07 августа 2015 года в газете «Қазығұрт тынысы») следующее изменение:
в абзаце первом пункта 13 Методике ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Казыгуртского районного маслихата корпуса «Б», утвержденной указанным решением, слово «маслихата» заменить словом «комиссии».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М.Туранов
Секретарь районного маслихата              М.Момынов