Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 93 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 наурызда № 3066 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 240 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 08.05.2019 № 240 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 06 желтоқсандағы № 502 "Үгіттік баспа материалдары орналасатын орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-8-116 тіркелген, 2011 жылғы 15 желтоқсандағы аудандық "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ордабасы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы төрағасы
____________________К.Сатқанбай
"26" ақпан 2015 жыл
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 26 ақпандағы
№ 93 қаулысына қосымша
Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Қ/с
Белгіленген орындар
Түрі
1
Бадам ауылы, Б.Момышұлы көшесіндегі Б.Омарованың дүкені
Тақта
2
Дербес ауылы, Асқарбеков Жасұланның "Нұрай" дүкені
Тақта
3
Мамыр ауылы, Тулебаев Мұраттың дүкені
Тақта
4
Ақбұлақ ауылы, ауылдық клуб
Тақта
5
Ордабасы ауылы, аялдама
Тақта
6
Бөген ауылы, "Эльзира" кафесі
Тақта
7
Қайнар ауылы, мектеп алдындағы аялдама
Тақта
8
Ұялыжар ауылы, "Еркетай ана" дүкені
Тақта
9
Теспе ауылы, ауыл ішіндегі панно
Тақта
10
Ықыластемір ауылы, "Мөлдір" дүкені
Тақта
11
Бірлік ауылы, орталық көше бойындағы дүкен
Тақта
12
Қалаш ауылы, Теміржол станциясы
Тақта
13
Жеңіс ауылы, мәдениет үйі
Тақта
14
Қарақұм ауылы, Жақыпова Тұрғанайдың дүкені
Тақта
15
Көктөбе ауылы, Мырзахметқызы Жәмиланың дүкені
Тақта
16
Қажымұқан ауылы, Тасболат Тоғжанкүлдің дүкені
Тақта
17
Ынталы ауылы, Қ.Бектаев мектебінің спорт залы
Тақта
18
Аманкелді ауылы, Еспенбетов Нұрланның дүкені
Тақта
19
Темірлан ауылы, Аманкелді атындағы орта мектебі, "Игілік" дүкені, "Сатыбалды ата" базары, "Ордабасы" сауда орталығы, "Кіші маркет"
Тақта
20
Ақпан ауылы, ауылдық кітапхана
Тақта
21
Ақжол ауылы, ауылдық клуб
Тақта
22
Жамбыл ауылы, Оразалыұлы Ырсалының дүкені
Тақта
23
Қараспан ауылы, Мырзаханова Жадыраның дүкені
Тақта
24
Төреарық ауылы, Тұрсынбаев Сейділләнің дүкені
Тақта
25
Көлтоған ауылы, фельдшерлік-акушерлік пункт
Тақта
26
Берген ауылы, Сүлейменова Райханның дүкені
Тақта
27
Батыр ата ауылы, Ділдәбек Айзаданың дүкені
Тақта
28
Төрткөл ауылы, мәдениет үйі
Тақта
29
Спатаев ауылы, Б.Тұрсынбековтың дүкені
Тақта
30
Қызылжар ауылы, С.Әбілхасовтың дүкені
Тақта
31
Елшібек батыр ауылы, ауылдық кітіпхана
Тақта
32
Көкарал ауылы, М.Батырбековтың дүкені
Тақта
33
Шұбар ауылы, Райымбек батыр және Қазақстан көшелерінің қиылысындағы базар
Тақта
34
Аққойлы ауылы, фельдшерлік-акушерлік пункт
Тақта
35
Жусансай ауылы, Т.Исабек көшесі № 1 дүкен
Тақта
36
Сарытоғай ауылы, жоғарғы аялдама
Тақта
37
Береке ауылы, Жандарбеков көшесі "Құндызай" дүкені
Тақта
38
Тоқсансай ауылы, Қажымұқан көшесі Н.Махановтың дүкені
Тақта
39
Шұбарсу ауылы, ауылға кіре берістегі (автожанармай құю станциясына қарсы бетте) панно
Тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 марта 2015 года № 3066. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 240
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 08.05.2019 № 240 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Ордабасынского района от 06 декабря 2011 года № 502 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14-8-116, опубликовано 15 декабря 2011 года в районной газете "Ордабасы оттары").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Садирмека.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Ордабасынского района
_________________К. Сатканбай
"26" февраль 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Ордабасынского района
от 26 февраля 2015 года № 93
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов
П/н
Определенные места
Вид
1
село Бадам, магазин Б. Омаровой по улице Б. Момышулы
Щит
2
село Дербес, магазин "Нурай" Асқарбекова Жасулана
Щит
3
село Мамыр, магазин Тулебаева Мурата
Щит
4
село Алтынтобе, сельский клуб
Щит
5
село Ордабасы, остановка
Щит
6
село Боген, кафе "Эльзира"
Щит
7
село Кайнар, остановка перед школой
Щит
8
село Уялыжар, магазин "Еркетай ана"
Щит
9
село Теспе, панно
Щит
10
село Ыхластемир, магазин "Молдир"
Щит
11
село Бирлик, магазин по центральной улице
Щит
12
село Калаш, железнодорожная станция
Щит
13
село Женис, дом культуры
Щит
14
село Каракум, магазин Жакыповой Турганай
Щит
15
село Коктөбе, магазин Мырзахметкызы Жамилы
Щит
16
село Кажымухан, магазин Тасболат Тогжанкуль
Щит
17
село Ынталы, спортивный зал средней школы К. Бектаева
Щит
18
село Аманкелди, магазин Еспенбетова Нурлана
Щит
19
село Темирлан, средняя школа имени Аманкелди, магазин "Игилик", рынок "Сатыбалды ата", торговый центр "Ордабасы", "Мини маркет"
Щит
20
село Акпан, сельская библиотека
Щит
21
село Акжол, сельский клуб
Щит
22
село Жамбыл, магазин Оразалыулы Ырсалы
Щит
23
село Караспан, магазин Мырзахановой Жадыры
Щит
24
село Тореарык, магазин Турсынбаева Сейдиллы
Щит
25
село Колтоган, фельдшерско-акушерский пункт
Щит
26
село Берген, магазин Сулейменовой Райхан
Щит
27
село Батыр ата, магазин Дилдабек Айзады
Щит
28
село Торткул, дом культуры
Щит
29
село Спатаев, магазин Б. Турсынбекова
Щит
30
село Кызылжар, магазин С. Абилхасова
Щит
31
село Елшибек батыр, сельская библиотека
Щит
32
село Кокарал, магазин М. Батырбекова
Щит
33
село Шубар, рынок на пересечении улиц Райымбек батыра и Казахстан
Щит
34
село Аккойлы, фельдшерско-акушерский пункт
Щит
35
село Жусансай, магазин №1 по улице Т. Исабека
Щит
36
село Сарытогай, верхняя остановка
Щит
37
село Береке, магазин "Кундызай" по улице Жандарбекова
Щит
38
село Токсансай, магазин Н. Маханова по улице Кажымукана
Щит
39
село Шубарсу, панно при въезде в село (напротив автозаправочной станции)
Щит