Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 151 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3083 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 297 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 08.05.2019 № 297 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4 және 6 тармағына сәйкес Төлеби ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісімі бойынша), сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі № 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар тізімі № 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Төлеби ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 124 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14–13–87 тіркелген, 2011 жылдың 5 наурызда "Төлеби туы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Бекмурзаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тургумбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Төлеби аудандық сайлау
комиссияның төрағасы О.Суттибаев
"17" наурыз 2015 жыл
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы
17 наурыздағы № 151 қаулысының
№ 1 қосымшасы
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі
Ленгер қаласы
"Төлеби аудандық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – ММ) аумағы (Ленгер қаласы, Төлеби көшесі).
Бірінші Мамыр ауылдық округі
"Төлеби аудандық емханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Бірінші Мамыр бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының" аумағы (Бірінші Мамыр ауылы, Д.Қонаев көшесі).
Алатау ауылдық округі
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Күншуақ" балабақшасының аумағы (Алатау ауылы, Б. Момышұлы көшесі).
Аққұм ауылдық округі
Момынай ауылы, Ақтас көшесі, бойындағы алаңша.
Қоғалы ауылдық округі
Диханкөл ауылдық клубының аумағы. (Диханкөл ауылы, Бәйтерек көшесі).
Қаратөбе ауылдық округі
Қаратөбе ауылдық клубының аумағы. (Қаратөбе ауылы, С. Абдулла көшесі).
Жоғарғы Ақсу ауылдық округі
"Мәдени орта мектебі" ММ аумағы (Мәдени ауылы, Бәйшешек көшесі).
Кемеқалған ауылдық округі
"Төлеби аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Абай ауылдық дәрігерлік амбулаториясының" аумағы (Абай ауылы, Кемеқалған көшесі).
Көксәйек ауылдық округі
"М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебі" ММ аумағы (Көксәйек ауылы, Төлеби көшесі).
Зертас ауылдық округі
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Аяулым" балабақшасының аумағы (Зертас ауылы, Еламан – Сауран көшесі).
Тасарық ауылдық округі
"Жеңіс" саябағының аумағы (Тасарық ауылы, М. Әуезов көшесі).
Қасқасу ауылдық округі
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Арай" балабақшасының аумағы (Қасқасу ауылы, Қуандық көшесі).
Киелітас ауылдық округі
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Рауан" балабақшасының аумағы (Достық ауылы, Астана көшесі).
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы
17 наурыздағы № 151 қаулысының
№ 2 қосымшасы
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй – жайлар тізімі

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 марта 2015 года № 3083. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 297
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 08.05.2019 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Толебийской районной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению № 1.
2. Определить перечень помещении для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению № 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Толебийского района от 28 февраля 2011 года № 124 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14–13-87, опубликовано 5 марта 2011 года в газете "Толеби туы").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района С. Бекмурзаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тургумбеков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Толебийской
районной избирательной комиссии О. Суттибаев
"17" марта 2015 год
Приложение № 1
к постановлению акимата района
№ 151 от 17 марта 2015 года
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
город Ленгер
Территория государственного учреждения (далее - ГУ) "Толебийское районное управление казначейства" (город Ленгер, улица Толеби).
Первомаевский сельский округ
Территория "Центр первой медицинской санитарной помощи" государственного коммунального казенного предприятия "Толебийской районной поликлиники" (село Первомаевка, улица Д. Кунаева).
Алатауский сельский округ
Территория государственного коммунального казенного предприятия детского сада "Куншуак" (село Алатау, улица Б. Момышулы).
Аккумский сельский округ
Село Момынай, площадка по улице Актас.
Когалинский сельский округ
Территория сельского клуба Диханколь (село Диханколь, улица Байтерек).
Каратюбинский сельский округ
Территория сельского клуба Каратобе (село Каратобе, улица С. Абдулла).
Верхне Аксуский сельский округ
Территория ГУ "Средняя школа имени Мадени" (село Мадени, улица Байшешек).
Кемекалганский сельский округ
Территория "Абайской врачебной сельской амбулатории" государственного коммунального казенного предприятия "Толебийской районной поликлиники" (село Абай, улица Кемекалган).
Коксаекский сельский округ.
Территория ГУ "Общеобразовательной средней школы имени М.Х. Дулати" (село Коксаек, улица Толеби).
Зертасский сельский округ
Территория государственного коммунального казенного предприятия детского сада "Аяулым" (село Зертас, улица Еламан-Сауран).
Тасарыкский сельский округ
Территория парка "Женис", (село Тасарык, улица М. Ауезова).
Каскасуский сельский округ
Территория государственного коммунального казенного предприятия детского сада "Арай" (село Каскасу, улица Куандык).
Киелитасский сельский округ
Территория государственного коммунального казенного предприятия детского сада "Рауан" (село Достык, улица Астана).
Приложение № 2
к постановлению акимата района
№ 151 от 17 марта 2015 года
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов

1. "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық қазыналық кәсіпорыны (Ленгер қаласы, Төлеби көшесі).
2. "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Қасқасу ауылдық мәдениет үйі" (Қасқасу ауылдық округі, Қуандық көшесі).
3. "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жеңіс мәдениет үйі" (Көксәйек ауылдық округі, Төлеби көшесі).
4. "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Бірінші Мамыр ауылдық мәдениет үйі" (Бірінші Мамыр ауылы, Д.Үмбеталиев көшесі).

1. Государственное коммунальное казенное предприятие "Районный Дом культуры" (город Ленгер, улица Толеби).
2. "Каскасуйский сельский Дом культуры" Государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" (Каскасуский сельский округ, улица Куандык).
3. "Дом культуры Женис" Государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" (Коксаекский сельский округ, улица Толеби).
4. "Первомаевский сельский Дом культуры" Государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" (Первомаевский сельский округ, улица Д. Умбеталиев).