Ленгер қаласы М.Бишимбаева көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы Ленгір қаласы әкімінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 22 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 3133 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы Ленгір қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 38 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы Ленгір қаласы әкімінің 26.05.2015 № 38 шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының Төлеби аудандық аумақтық инспекциясының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 01-13/49 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ленгер қаласы, М.Бишимбаева көшесінің № 76 үй тұрғыны С.Халыбековтың итінің құтырма ауруымен ауруына байланысты М.Бишимбаева көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ленгер қаласы әкімінің орынбасары Қ.Татыбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ленгер қаласы әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Б.Ешімбетов

Об установлении ограничительных мероприятий на улице М.Бишимбаева в городе Ленгер
Решение акима города Ленгера Толебийского района Южно-Казахстанской области от 30 марта 2015 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 апреля 2015 года № 3133. Утратило силу решением акима города Ленгера Толебийского района Южно-Казахстанской области от 26 мая 2015 года № 38
Сноска. Утратило силу решением акима города Ленгера Толебийского района Южно-Казахстанской области от 26.05.2015 № 38.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Толебийской районной территориальной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 01-13/49 и в целях ликвидации очагов заразны болезней животных РЕШИЛ:
1. В связи с заболеванием бешенства собаки, принадлежащей жителю улицы М.Бишимбаева № 76 города Ленгер С.Халыбекову, установить ограничительные мероприятия на улице М.Бишимбаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Ленгер К.Татыбаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима города
Ленгер Б.Ешимбетов